Як схуднити до літа: 4 легких способи

Збір коштів на потреби армії України
06.02.2018

Як схуднити до літа: 4 легких способи

Кожна дівчина  хоч раз в житті замислювалась про свою фігуру. Навіть якщо вона ідеальна, вона всеодно знайде недоліки і захоче над нами працювати. Тому LIGHT підготував для вас 4 кроки до ідеального тіла.

Крок 1

Як змотивувати себе?

Щоб відповісти для себе на питання, як схуднути, допоможе єдине – сильне бажання або стимул. Ви повинні усвідомити – відтепер ви не хочете бути товстою. Чи не хочете не тільки до літа – взагалі. Схуднення і перехід до здорового способу життя не працюють в короткостроковій перспективі. Не можна просто чуть-чуть “посидіти на дієті”.  Якщо ви вирішуєте розпочати – то це назавжди. На цьому етапі дуже важливо зробити своє фото “ДО”. Дуже допомагає на всьому протязі схуднення.

Крок 2

Калорії

Золоте правило схуднення: витрачай калорій більше, ніж вжив. Ви здивуєтеся, але таблетки, масажі, креми, обгортання, глини і браслети неефективні – ефективно тільки це правило по витраті калорій calories in / calories out ( на сьогодні існує велика купа програм де можна підраховувати  калорії, для прикладу сайт  скільки вам потрібно вжити калорій  в день )

Крок 3

Спорт

Фізичне навантаження ніхто не відміняв. Найефективніше придбати абонемент до тренажерної зали. Та якщо у вас не моє такої можливості, є фізичні вправи які можна виконувати вдома та досягнути хорошо результату.

 

Крок 4

Забудьте про перекуси.

Це обов’язковий крок. Ви повинні раз і назавжди позбавитись від перекусів між прийомами їжі. Як це зазвичай відбувається? Ми сидимо, нічого не робимо, ідемо на кухню і шукаємо щось в шафці чи холодильнику: печиво, шоколадку тощо. Або під час перегляду фільму лузаємо насіння. Запам’ятайте, люба їжа – це калорії. Перекус дає нам калорії, які між прийомами їжі нам не потрібні. Відповідно, всі вони перетворяться на зайві кілограми, у першу чергу в животі. Хочете перекусити попийте води!

, , , , переглядів: 1 283

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *