4 секрети успішних відносин

Збір коштів на потреби армії України
22.01.2022

4 секрети успішних відносин

Відносини пари – річ не проста. А особливо щасливі стосунки вимагають дій

▪️Показуйте взаємність

 

Щоб стосунки були щасливі, у парі має бути хороша комунікація. Головна помилка: не потрібно регулярно та в подробицях розповідати, як минув день. Надмірне захоплення своєю персоною згодом веде до втрати інтересу з боку партнера. Зворотній зв’язок – це спілкування. Розпитуйте та слухайте обранця. Коли ви щиро зацікавлені в тому, що відбувається в житті один одного, обидва почуваються добре.

 

▪️Не бійтеся виражати почуття

 

Дуже важливим є секрет успішних відносин: не приховувати від «другої половинки» свою реакцію на ті чи інші дії. Розповідайте партнеру, який його жест і вчинок приносить вам задоволення, а що, навпаки, викликає відторгнення і дискомфорт. Говоріть про це спокійно та щиро. Не чекайте від нього відповіді чи реакції, просто розкажіть. Наприклад, якщо під час зустрічі з друзями коханий вас чимось розлютив, то вдома або наступного дня пояснюйте йому, що саме в його поведінці викликало у вас бурю негативних емоцій. Змініть тему розмови. Ваш партнер замислиться над проблемою і, якщо він дійсно вас любить, наступного разу поведеться інакше.

 

▪️Посміхайтеся частіше

 

Посмішка – це вираз благополуччя та щастя. Хіба ви цього не хочете від ваших стосунків? Дивіться разом комедії, розповідайте анекдоти, кажіть жартівливі коментарі, шукайте будь-яку нагоду, щоб викликати посмішку. Почуття гумору, безперечно, відмінне паливо для тривалих стосунків.

 

▪️Доторкайткся один до одного частіше

 

Зведення правил успішних відносин було б неповним без фізичного контакту. Щодня ви повинні демонструвати прихильність один до одного за допомогою тіла: щирими обіймами, несподіваним поцілунком, прогулянкою за руку, ніжним дотиком до його плечей. Обійняти, поцілувати, погладити по спині всі ці жести зміцнюють відносини. Нехай вони увійдуть у приємну звичку для обох, і ви побачите, як з часом любов тільки зростатиме і міцнітиме. Обов’язково розкажіть коханому про секрети успішних стосунків та почніть практикуватися.

, переглядів: 886

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *