5 додатків на смартфон, які можуть врятувати вам життя у воєнний час

Збір коштів на потреби армії України
28.04.2022

5 додатків на смартфон, які можуть врятувати вам життя у воєнний час

Деякими з цих додатків можна користуватися навіть офлайн.

Війна змінила ставлення до смартфона в Україні. Тепер це не лише засіб для селфі, а й цілий набір засобів для виживання.

Ми зібрали п’ятірку найнеобхідніших програм на ваш смартфон, які допоможуть вам у цей скрутний час, а деякі навіть можуть врятувати вам життя.

Корисні програми на смартфон

ДІЯ

Офіційний додаток держави. Створювався для спрощення роботи з документами, але в умовах війни перетворився на незамінний інструмент. За допомогою нього можна оформити допомогу переселенцям відкрити або закрити ФОП, і навіть дивитися ТБ або керувати Байрактором.

Завантажити: Android iOS

TELEGRAM

Популярний месенджер став ще актуальним під час війни, перетворившись чи не на головне джерело новин. Головне – черпати інформацію з довірених джерел. Крім цього, різні чат-боти дозволяють видавати позиції ворога, повідомляти про дезінформацію та багато іншого.

Завантажити: Android iOS

Читайте також: Signal – найбезпечніший месенджер для спілкування

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА

Зручна програма сповіщатиме вас про повітряну тривогу у вибраному вами місті або області. Програма не вимагає реєстрації та не збирає персональні дані. Оповіщення надходять навіть коли смартфон перебуває в беззвучному режимі.

Завантажити: Android iOS

TACTICMEDAID

Електронний довідник з медичної допомоги при пораненнях. Дії, описані в довідниках TacticMedAid для Цивільних та Військових, є домедичною допомогою і не вимагають від рятівника наявності медичної освіти. Контент можна завантажити у пам’ять смартфона для доступу до офлайн.

Завантажити: Android iOS

ПЕРША ДОПОМОГА

Ще один додаток з надання першої медичної допомоги, наданий Національними товариствами Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. Додаток містить прості покрокові інструкції про першу медичну допомогу під час надзвичайних ситуацій.

Завантажити: Android iOS

Джерело: https://tech.segodnya.ua/

 

 

переглядів: 572

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *