5 крутих фільмів, які подарують весняний настрій

Збір коштів на потреби армії України
04.05.2020

5 крутих фільмів, які подарують весняний настрій

Весна – це прекрасна пора року, яка дарує натхнення та позитив. Але якщо ви ще не відчули прихід весни – радимо подивитися ці картини.

“Звуки музики” (1965)

Режисер: Роберт Вайз

Цей мюзикл вже понад 50 років асоціюється у більшості з весною та неодмінно подарує гарний настрій. Душевні “Звуки музики” несуть в собі тепло і світло, якого так не вистачає по закінченню зими, а прекрасні альпійські пейзажі зі сніжними вершинами гір і квітучими долинами нагадують, що справжня весна зовсім близько.

“Весна, літо, осінь, зима… і знову весна” (2003)

Режисер: Кім Кі Дук

Говорячи про пори року у фільмах, неможливо оминути стрічку південно-корейського режисера Кім Кі Дука, в самій назві якої вони усі присутні. Усе повторюється. Циклічність в природі, циклічність в житті. Після дощу з’являється сонце, за поколіннями – нові покоління, а після весни слідує літо, осінь, зима і… знову весна.

За сюжетом, у гірському краю живе монах-цілитель, що виховує малого хлопчика. Той дорослішає, проходячи всі життєві етапи. І вплинути на майбутні події чи попередити їх не в силах ніхто, бо вони невідворотні. Як невідворотній, власне, і прихід весни за зимою.

“Дерево життя” (2010)

Режисер: Теренс Малік

Свого часу цей фільм викликав жваве обговорення, критики розділилися на два табори. Хтось визначав його як псевдоінтелектуальну стрічку інші – як геніальну філософську притчу. Оминемо ці дискусії, сказавши лише, що картина неймовірно красива. Терен Малік – майстер живописних полотен на екрані, і його фільми звучать як гімн життю і природі.

“Велика краса” (2013)

Режисер: Паоло Сорентіно

Фільм “Велика краса” ще називають “Солодким життям” 21-го століття. Паоло Сорентіно справді зняв такий собі вільний рімейк на картину свого великого земляка Фелліні. Епічна сатира на сучасне життя здобула чимало нагород, у тому числі і “Оскар” як найкращий фільм іноземною мовою 2013 року.

“Пізня весна” (1949)

Режисер: Ясудзіру Одзо

Весна – символ змін, нового життя, тож недаремно наприкінці 40-х років минулого століття з’являється не один фільм, назва чи тема якого відсилає нас до найсвітлішої пори року. Тоді світ показував готовність до нового життя після війни.

Картина – чудова можливість познайомитися із творчістю класика японського кінематографа. Ясудзіро Одзо володів майстерністю зробити своїх героїв близькими і мало не рідними кожному глядачу.

“Пізня весна” – історія про чоловіка похилого віку, який самостійно виховував доньку, а тепер хоче видати її заміж, хоч і горює від передчуття розлуки. Це фільм красивого і світлого смутку, один із шедеврів світового кінематографу.

, , переглядів: 905

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *