5 місць, які необхідно відвідати у Рівному

Збір коштів на потреби армії України
09.11.2017

Рівне – красиве і цікаве місто з прекрасною архітектурою та історичними пам’ятками. Вашій увазі місця, про які варто знати :

Свято-Успенська церква

 

 

Дерев’яна Свято-Успенська церква – найстаріша будівля в Рівному. Храм в Тютковському передмісті міста побудований в 1756 р. на засоби, зібрані прохожими. Храм однокупольний, іконостас виконаний в 1784 р. За легендою, в Успенській церкві молився лідер гайдамацкого руху Іван Гонта перед битвою з польською шляхтою. Збереглася дзвіниця і “ланцюг моральних засад”, до якого в XVIII ст приковували нечестивих прихожан для публічного спокутування гріхів.

Пагорб Слави

 

 

У місті Рівне знаходиться музей під відкритими небом під назвою “Холм Слави”.Танки там стоять з 50 років.

Зоопарк

 

 

Чарівний своєю провінціальністю Рівненський зоопарк розміщений на рельєфній парковій території площею 4,7 га на в’їзді в Рівне з боку Києва. Майже 200 видів, 700 екземплярів тварин. Представлені леви та інші крупні котячі, ведмеді, мавпи, парнокопитні, птиці. Великою популярністю серед відвідувачів користується далекосхідний леопард Багіра рідкого чорного забарвлення. Діє екзотаріум. У вольєрі “Бабусине подвір’я” дозволено годувати і брати на руки домашніх тварин. Працює школа верховної їзди.

Тераріум

 

 

Одразу при вході в зоопарк розміщений тераріум. Сектор приматів і віварій, сектор хижих і сектор акватераріуму – акваріум і тераріум під одним дахом. Сьогодні експозиція налічує близько 500 представників 170 видів. Серед них:

безхребетні – 18 видів (11 екземплярів);
риби – 27 видів (115 екземплярів);
амфібії – 5 видів (24 екземпляри);
рептилії – 35 видів (80 екземплярів);
птиці – 44 види (160 екземплярів);
савці – 41 вид (110 екземплярів).
З них 4 види занесено в “Червону книгу України” і 23 види – в “Міжнародну Червону книгу”

Бурштиновий музей

 

 

Серед експонатів музею – шматки янтару віком до 40 млн. років, знайдені в різний час на території Рівенщини, а також виготовлені з нього ювелірні вироби. Зокрема, експонується прадавній янтарний виріб в Україні – диск-амулет віком приблизно 2,5 тис. років. Прикрасою музею вважаються камені, в яких ще закристалізувалися комахи. Представлений шматок дикого янтару вагою близько 2 кг.

, , , переглядів: 1 492

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *