5 ознак, що ти пацанка, від Ольги Фреймут

Збір коштів на потреби армії України
20.02.2018

5 ознак, що ти пацанка, від Ольги Фреймут

Вже завтра, 21 лютого на Новому каналі стартує шоу “Від пацанки до панянки”.

Новий директор Школи панянок Ольга Фреймут розповіла про те, які манери, вподобання та вчинки перетворюють дівчину на пацанку.

 

Ознака 1. Візуальна схожість із чоловіками.

– Ви дуже схожі на чоловіка, і все для цього робите: жести, манери… У вас не депільовані ноги й навіть вуса. Ви постійно скручені, а замість того, щоб усміхатися – регочете, – розповідає пані Фреймут. – Також не контролюєте себе у словах, вам постійно хочеться щось відригнути, сплюнути. Якщо подивитись у вашу кишеню, то там обов’язково буде десять копійок, обгортка від цукерки і запальничка. А за вушком у вас не волоссячко, а жуйка.

Ознака 2. Ви віддаєте перевагу бійці

– Якщо за сусіднім столиком хтось голосно пережовує їжу, ви мовчки встаєте і безцеремонно даєте стусана цій людині. Якщо хтось ображає ваших рідних, ви також готові битися мало не до смерті, – продовжує Ольга Фреймут. – Я знаю, що кажу, – серед моїх вихованок є така учениця, яка пишається тим, що всіх лупить, і в її колекції не ляльки Барбі, а гіпси.

Ознака 3. Хірург – ваш улюблений лікар.

– Якщо ви помітили, що надаєте перевагу лікарю-хірургу і тому, хто загоює рани, а не ходите до гінеколога, офтальмолога, стоматолога чи психолога – то ви точно пацанка! – говорить директор Школи справжньої пані.

Ознака 4. Любов до пива.

– Навіть на формальній вечері ви замовляєте пиво. А офіціанта ви кличете не «прошу, пане», а так «ей, пффффф, йди сюди», – підкреслює Фреймут.

Ознака 5. Ваша дитина вас цурається

– Ваше дитя не хоче, щоб ви ходили на дитячі свята, на батьківські збори чи взагалі на якісь колективні збори, де його чи її друзі, – уточнює Ольга, – Дитина хоче вас перевдягнути, адже у спортивному костюмі ви ходите не лише у спортзал, а й до церкви, і до свекрухи на обід.

Не пропустіть прем’єру нового сезону реаліті «Від пацанки до панянки» 21 лютого о 19:00 на Новому каналі

За матеріалами прес – служби Нового каналу

, , , , переглядів: 1 867

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *