5 розвиваючих ігор для великої компанії

Збір коштів на потреби армії України
20.03.2016

5 розвиваючих ігор для великої компанії

Ігри- найоптимальніший варіант,якщо ви хочете провести час з друзями весело і з користю. Виберіть ту, яка сподобається всім і вперед- насолоджуйтесь і розвивайтесь!

Вашій увазі предствалено 5 розвиваючих ігор для великої компанії:

1. Dixit. 
Всесвітньо відома настільна гра, яку створив Жан-Луі Рубіра. Коротко кажучи, Dixit являє собою фантастичну гру у асоціації. Правила наступні: кожен учасник отримує картки з певними зображеннями(як правило фантасмагоричними), гравці по черзі називають асоціативне слово, а завданням інших гравців є вибрати зі своїх карт найбільш підходящу асоціацію на задане слово. Гра розвиває фантазію і мислення. 

2. Джанга.

Певно, багато хто вже знайомий з цією грою. Правила прості – з низу вежі, яка складається з багатьох дерев’яних брусочків, витягнути брусочок і помістити його на верх таким чином, щоб вежа не повалилась. Кількість гравців неважлива – гупання серця, затамовування дихання і приємне хвилювання забезпечене всім!

3. Мафія. 

Мафію можна назвати «класикою жанру» серед ігор для великих компанії. Суть полягає у тому, що всі гравці ділять на «мирних»,завданням яких є знайти мафію, та «мафію» ,завданням якої є вивести з гри якомога більше «мирних». Це командна рольова гра, для якої потрібна спостережливість, певна хитрість, акторське вміння та міцні нерви.

4. «Показуха».

Одна з найпопулярніших ігор серед студентів та молодих людей. Простіших правил годі придумати – необхідно без слів показати учасникам слово так, щоб вони зрозуміли про що йде мова. «Показуха» розважає, розвиває мислення та акторські навички. 


5. Хованки. 
А чому б і ні? Навіть якщо Вам далеко за 5 років, ця гра все рівно захоплює, особливо якщо Ви та Ваші друзі відпочиваєте на свіжому повітрі. Окрім змоги розім’яти м’язи та отримати приплив адреналіну, Ви можете відчути себе героєм пригодницького роману. 

 

ДІЗНАЙТЕСЬ:

У Рівному мешкає найменша у світі лисичка

Три шлюби Чорної княгині

7 способів виплеснути зайву агресію

Що американський журналіст писав про Рівне?

, , , , , , , переглядів: 1 364

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *