5 спідниць, у яких краще не виходити на вулицю

Збір коштів на потреби армії України
01.05.2023

Деяким речам краще залишатись у минулому. Це стосується і спідниць, які були актуальними 10-20 років тому. Хоча сьогодні підлітки активно експериментують із застарілими фасонами, дівчатам 30+ у гардеробі вони зовсім ні до чого.

Ці спідниці 100% займають зайве місце у шафі та по праву мають статус антитрендів.

Шкіряна спідниця з металевими деталями

Шкіряна спідниця з металевими деталями

Як правило, це спідниця із блискавками, замками, заклепками та іншими подібними деталями. Зазвичай цей декор контрастного сріблястого кольору. І хоча тренд на металік сьогодні актуальний як ніколи, така спідниця давно застаріла.

Цей фасон став популярним ще в 2010-х і протримався в моді кілька років. Навіть сьогодні деякі досі ходять у шкіряних міні з вертикальними блискавками спереду та ззаду. Звісно, шкіряні речі сьогодні у тренді, але не в такому виконанні.

Багатоярусні спідниці

Багатоярусні спідниці

Від них прямо віє нафталіном. Мода на такі спідниці пішла ще з часів винаходу криноліну. Пізніше багатоярусна спідниця стала символом культури хіпі у 70-х роках минулого століття.

Та й сьогодні це улюблена річ у підлітків-хіпстерів. Це спідниці з розряду «бабусиного стилю», який, на диво, дуже популярний серед молоді. Тому без самоіронії їх носити неможливо.

Більше двох ярусів вже вкорочують зростання, а пишні моделі з воланами, воланами і воланами нещадно повнять. Тому для повсякденного носіння це не найкращий варіант.

Спідниця-напівсонце до середини коліна

Спідниця-напівсонце до середини коліна

Абсолютно не актуальний фасон, який додає віку. А довжина до коліна ріже силует і вкорочує зростання.

На відміну від спідниці-сонце, це менш пишна модель. Ретро спідниці з повітряними складками прийшли із 50-х років минулого століття. У 2010-х роках у них ходила кожна модниця. Але сьогодні це антитренд, який замінили тенісні та шкільні міні-спідниці з більш плоскими складками.

Спідниця-франкенштейн

Спідниця-франкенштейн

Така модель зроблена з різних виробів — матеріал, колір, текстура. Але в моді сьогодні мінімалізм та лаконічність, тож такі речі виглядають максимально дивно.

Їх замінили більш стримані моделі та спідниці у стилі печворк — із клаптиків різних тканин. Такі були представлені у курортних колекціях Etro, Ulla Johnson, Tom Ford, Missoni, Chloe, Givenchy, Sportmax. Останні важко поєднувати із базовим повсякденним гардеробом. Тому подібні екстравагантні варіанти краще залишити для молоді хіпстерської або любительок східної моди.

Спідниця-олівець

Спідниця-олівець, що щільно сидить

Відразу відкидає образ років на 10 назад. У 2012 році, коли в колекціях з’явилися моделі, що сковують рухи зі стразами і паєтками, ця річ стала синонімом несмаку.

Спідниця-олівець — частина ділового костюма вже протягом кількох десятиліть. Трендовий фасон передбачає вільний силует, який приховує всі недоліки, а не випинає їх. Спідниця не повинна різати стегна і розходитися швами від кожного руху, тому подібній моделі сміливо говоримо «ні».

Ці спідниці складно вписати в образ, вони обмежені за своїм функціоналом, псують фігуру і просто справляють погане враження. Тому краще відмовитись від них зовсім.

Джерело: https://www.trserial.net.ua/

, , , переглядів: 280

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *