5 видів прикрас, які ніколи не вийдуть з моди і ідеально підійдуть до вашого гардеробу

Збір коштів на потреби армії України
18.07.2017

5 видів прикрас, які ніколи не вийдуть з моди і ідеально підійдуть до вашого гардеробу

Стильні прикраси здатні перетворити сіру мишку в світську левицю. Варіантів є безліч, кольори та форми просто приголомшують. Та є і незмінні речі, що підійдуть до будь-якого образу вашого гардеробу, і вдало його підкреслять. Переглянемо?

1. Кулон у формі ключа. В деяких випадках кулон у формі ключа може означати ключ до серця коханої людини, в інших варіантах, він може означати згадку про яке-небудь місце. Так чи інакше, ключ – це сучасна тенденція в світі прикрас, що може бути виконана в різних стилях.


2. Кулон у формі хреста. Цей дуже важливий релігійний символ є бажаним для багатьох людей на землі. Якщо ви обираєте для себе хрестик на шию, ви знайдете дуже багато моделей від мініатюрних, до дуже великих, проте варто пам’ятати, його символіку та призначення.


3. Кулон у формі зірки. Цей символ несе в собі різний сенс для багатьох людей. Цікавитесь астрономією, мрієте промчати по зоряному небу або вас просто вражає сам вигляд зоряного неба? – прикраси у формі зірок завжди будуть популярні у людей різного віку.

4. Кулон у формі кола. Це самий популярний вибір у світі коштовностей протягом декількох десятків років і багатьох сезонів. Коло, яке є непорушним символом вічності, є також основним стилем у світі прикрас. Він може символізувати нескінченну любов до кого-небудь, чи це може бути просто красива каблучка, яку ви дуже любите носити.


5. Кулон у формі серця. Якщо ви закохані, то коштовності у формі серця – це відмінний вибір для подарунку. Існує величезна кількість варіантів і стилів прикрас-сердець – це недорога біжутерія, яка вразить тебе своєю оригінальністю, або ювелірні вироби з дорогоцінних металів і каменів, які відразу стануть предметом ваших  бажань.

, , , , переглядів: 1 316

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *