7 лайфхаків для студентів-мандрівників

Збір коштів на потреби армії України
14.12.2017

7 лайфхаків для студентів-мандрівників

Студенти прагнуть подорожей, що дарують нові враження та пригоди. Однак на заваді можуть стати час або гроші. Ми вирішили розібратися, як подорожувати так, щоб не проґавити молодість, побачивши чарівні куточки України без шкоди для навчання і кишені. І знайшли 7 лайфхаків для зручних та бюджетних мандрівок.

Житло

Щоб уникнути прикрих несподіванок, завчасно подбай про квартиру. По-перше, бронювання допоможе зекономити. Інакше у безвиході, коли на горизонті маячить перспектива вештатися нічними вулицями незнайомого міста, можна віддати чи не всі гроші за затишний куточок. А по-друге, у невеликих туристичних містах житло не так просто і знайти. Наприклад, оренда квартир у Вінниці буде складнішою, ніж у Львові.

7 лайфхаків для студентів-мандрівників

Час

Плануй поїзду у міжсезоння. Це рання весна та пізня осінь, коли ціни на туристичні послуги майже вдвічі нижчі, а до сесії ще є час. Так і гроші зекономиш, і до екзаменів встигнеш підготуватися.

Економія

Обов’язково візьми з собою студентський квиток. З ним тобі відчинять майже усі двері, звісно, якщо вони музейні. Також діятимуть знижки на атракціони та проїзд у транспорті. А ще прогугли безкоштовні розваги. Можливо, у місті якраз проходить фестиваль або концерт під відкритим небом з вільним входом.

7 лайфхаків для студентів-мандрівників

Маршрут

Продумай найоптимальніший маршрут, щоб після повернення додому не шкодувати за втраченими можливостями побачити все, а з насолодою згадувати мандрівку. Окрім того, зможеш сфотографувати або зняти на відео усі цікавинки міста. І можливо, саме твої враження стануть джерелом натхнення для нових мандрівників.

Інтернет

Поцікався, де в місті є вільний доступ до інтернету. У перервах між прогулянками це допоможе підготуватися до пар. Якщо ж його немає, – а в деяких містах будуть проблеми навіть з мобільним інтернетом, – завантаж необхідний навчальний матеріал на ґаджет. Окрім цього, не зайвою на телефоні буде і карта місцевості, електронні квитки та туристичні путівники.

7 лайфхаків для студентів-мандрівників

Знайомства

Знайди молодь з того міста, до якого збираєшся вирушити. Так ти дізнаєшся з перших вуст про найдешевші місця для перекусу та найкращі – для відпочинку. А ще заведеш нових друзів.

Форс-мажор

Якщо оренда квартири в Рівному чи у будь-якому іншому місті України пішла не по плану, не впадай у відчай, бо на вокзалах є кімнати відпочинку. Тому не зайвим буде взяти з собою компактний спальник. Але у цьому випадку потрібно подбати про павербанк для телефона та додаткові засоби гігієни.

Якщо заздалегідь потурбуватися про комфорт поїздки, озброївшись цими лайфхаками, подорожувати Україною стане легко, приємно та вигідно.

, , , переглядів: 860

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *