7 правил ідеальної фігури від красунь-знаменитостей

Збір коштів на потреби армії України
23.12.2018

7 правил ідеальної фігури від красунь-знаменитостей

Багато зірок надихають нас своєю ідеальною фігурою. І якщо прислухатися до їхніх порад, то можна зробити висновок: для того, щоб бути у формі потрібно просто навчитися розподіляти свій час, приділити увагу фізичним навантаженням і вчасно лягати спати. Нічого складного?

Ріанна

“Головне — це кардіотренування! У мене є особистий тренер, який подорожує зі мною, якщо має бути важлива подія. Я займаюся кожного дня, але мені потрібен тренер, який буде мене мотивувати!”.

Джессіка Біл

“Для мене головні складові ідеальної форми — це достатня кількість сну, багато води, здорова дієта і повна відсутність алкоголю. Я знаю, що це нудно, але це дійсно допомагає!”.

Результат пошуку зображень за запитом "Джессіка Біл"

Бейонсе

“Я роблю багато вправ з невеликою вагою. Наприклад, я вмикаю улюблену пісню і, поки вона грає, качаю біцепс з гантелями по 5 фунтів (2,27 кг)”.

Кейт Хадсон

“Іноді я просто танцюю і рухаюся, щоб розігрітися, тому що відчуваю, що мені потрібно розтрястись. Ще я ніколи не пропускаю тренування з пілатесу і Brazilian Butt Lifts — це програма, під час якої всі зусилля зосереджені на корпусі і попі”.

Камерон Діаз

“Особисто я обожнюю ходити в зал. Мені подобається бути серед спітнілих людей, які долають себе, людей, які прагнуть до певної мети. Люблю бути в подібному оточенні”.

Результат пошуку зображень за запитом "Камерон Діаз"

Кріссі Тейген

“Я завжди займаюся вранці! Я нагадую собі про те, як я відчуваю себе приголомшливо після тренування і ніколи не шкодую про це! Моя улюблена програма — Physique 57, натхненна балетом”.

Кара Делевінь

“Найважливіше — це відчувати себе сексуально незалежно від того, що на вас одягнуте і в якій ви формі. Вся справа в упевненості в собі! Я знаю, що це непросто, й іноді будь-яка дівчина відчуває себе недостатньо привабливою, але секрет у тому, що коли чоловік бачить впевнену жінку, це і є справжня сексуальність!”.

Результат пошуку зображень за запитом "Кара Делевінь"

, , , , , переглядів: 1 307

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *