77 метрів у довжину має найдовший мурал в Україні

Збір коштів на потреби армії України
19.05.2021

У києвському парку “Відрадний” відкрили найдовший мурал в Україні. Довжина зображення – понад 77 метрів. На самій картині художник зобразив історію створення парку в Солом’янському районі.

Деталі та фото розмістили у спільноті Los Solomos у Facebook, пише РБК-Україна.

У столичному парку Відрадний відкрили найдовший в Україні мурал. Висота цього муралу – 2,87 метра, а довжина – 77,1 метра. На малюнках зображені знакові місця парку, його історія і важливі цитати. Мурал включили до Національного Реєстру Рекордів України.

Підготовчі роботи почалися 20 квітня, а 5 травня ескізи почали наносити на стіну.

“Художник зобразив яблуневий цвіт, зелений лабіринт, міст, озеро, місцевих качок і навіть скульптуру “життя”, яку більшість студентів називає “Шара”, – йдеться в повідомленні.

Автором цього муралу є відомий київський графіті-художник Віталій Гідеон.

Відзначається, що мурал з’явився завдяки спільній роботі активної частини спільноти мікрорайону, меценатам і людям, у яких парк стоїть на балансі.

За задумом, новий і барвистий мурал стане родзинкою і прекрасною локацією для фотосесій жителів міста і гостей столиці.

У Києві відкрили найдовший мурал в Україні: неймовірні фотоУ Києві відкрили найдовший мурал в Україні: неймовірні фотоУ Києві відкрили найдовший мурал в Україні: неймовірні фотоУ Києві відкрили найдовший мурал в Україні: неймовірні фотоУ Києві відкрили найдовший мурал в Україні: неймовірні фотоУ Києві відкрили найдовший мурал в Україні: неймовірні фотоУ Києві відкрили найдовший мурал в Україні: неймовірні фотоУ Києві відкрили найдовший мурал в Україні: неймовірні фотоУ Києві відкрили найдовший мурал в Україні: неймовірні фотоУ Києві відкрили найдовший мурал в Україні: неймовірні фото

У Києві відкрили найдовший мурал в Україні (Фото: facebook.com/lossolomaskyiv)

переглядів: 695

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *