9 способів продовжити життя батареї вашого телефону

Збір коштів на потреби армії України
07.02.2018

9 способів продовжити життя батареї вашого телефону

Незалежно від того, якої марки ваш телефон і скільки міліампер годин вміщує його батарея, ми завжди стикаємося з проблемою невчасно розрядженого телефону.

Тому LIGHT приготував для вас 9 хитрощів, які допоможуть збільшити час життя батареї.

1. Вимкніть повідомлення

Практично всі програми надсилають нас Push-повідомлення, що, з одного боку, зручно, а з іншого – витрачає заряд. Пропонуємо відключити ці повідомлення від рідко використовуваних додатків, щоб продовжити життя батареї.


2. Вимкніть вібрацію

Вібрацію і тактильна краще відключити, якщо наша мета – максимально продовжити час роботи телефону.

3. Час активності дисплея

В налаштуваннях за замовчуванням встановлено час роботи дисплея 1-2 хвилини в неактивному режимі. Ви можете скоротити час відключення до 30 або навіть 10 секунд.

4. Вимкніть Bluetooth і GPS

Ці функції в активному режимі дуже ненажерливі. 

5. Яскравість екрану

Висока яскравість екрану – це вбивця батареї, тому рекомендуємо встановити автоматичний режим або мінімальну яскравість.


6. Вимкніть автоматичне оновлення додатків

Телефони сьогодні вміють автоматично  оновлювати додатки, не питаючи дозволу у вас. Такий процес сильно «садить» батарею, так як оновлення можуть бути дуже ємними.

7.Вимкніть Wi-Fi і 3G / LTE

З метою «екстреної економії» можна відключити не тільки перераховане вище, а й доступ в інтернет, що значно збільшить час роботи телефону.

8.Активуйте Авіарежим

Якщо ситуація зовсім критична і у вас кілька відсотків заряду, то активуйте авіарежим. Ви можете використовувати цю хитрість і при зарядці батареї, що дозволить значно скоротити час на підзарядку телефону.

9.Додаткові рекомендації, які допоможуть продовжити життя батареї

Використовуйте оригінальні батареї. Батареї сторонніх виробників потенційно можуть завдати шкоди вашому пристрою, оскільки вони оптимізовані свідомо гірше, ніж оригінальні. Краще переплатити, ніж потратитися на ремонті телефону. Не забувайте оновлюватися. Тут все просто. Слідкуйте за свіжими оновленнями додатків і ПО. Розробники трудяться постійно, і кожна нова версія програми, як правило, оптимізована краще за попередню, а значить, термін служби акумулятора збільшується. Пам’ятайте, що при зниженні температури навколишнього повітря нижче 0 ° C відбувається зниження потужності літійіонного акумулятора до 40-50%

, , , переглядів: 1 484

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *