А ви помічали на своїй долоні літеру М?

Збір коштів на потреби армії України
23.04.2021

А ви помічали на своїй долоні літеру М?

Багато хто з нас навіть не помічають, що на долоні є ці лінії, які дуже нагадують букву «М»! А даремно..

Люди, чиї лінії на долоні утворюють букву М, володіють багатьма талантами і навичками. Легше перерахувати чого вони не вміють, ніж скласти повний список їхніх навичок і умінь. Їхні думки ясні, розумні, до їх логіки варто прислухатися.

Вони практично ніколи не обманюють (проте, здатні на хитрість заради реалізації якихось високих цілей), люблять говорити правдиво, і не дозволяють іншим себе обманювати. Інтуїція їх практично ніколи не підводить! Як ніхто інший здатні бути відвертими, легко говорять компліменти і роздають заслужену похвалу.

Особливо це стосується жінок. Як відомо, їх «шосте відчуття» зазвичай розвинене сильніше, ніж у чоловіків.

«Люди М» переважно владні, але однозначно авторитетні – їх вага в оточенні завжди велика, їх цінують і рідко без них обходяться майже в кожній справі. «Люди М» вміють швидко і без коливань ухвалювати важливі рішення, тому фактично не втрачають можливостей, які підкидає їм життя. У всякому разі, вони хоча б точно спробують скористатися кожним дарованим шансом.

Ці люди дуже харизматичні і нескінченно глибокі. Поки ви думаєте, що нарешті дізналися про них все, вони несподівано обертаються вам своєї нової стороною, і вам доводиться вивчати їх знову. І так до нескінченності.

Однак, їм не дуже легко живеться. Їх життя рідко буває безхмарним, а іншою вона у таких неоднозначних особистостей вони бути не може – щоб застосовувати свої вміння і таланти, удосконалювати їх якість, і підвищувати рівень повинен створюватися відповідний «полігон» з усім супутнім наповненням.

Знак «М» на долоні – характерна ознака багатьох пророків і великих лідерів минулого. За такими людьми завжди йдуть. Якщо у вашому оточенні є така людина – за неї варто триматися.

А якщо ви самі один з цих щасливчиків – дивіться на свої руки частіше. Нехай буква «М» з ліній на долоні нагадує вам, що ви – особлива людина, і маєте таке ж особливе призначення в житті.

І найголовніше: пам’ятайте для себе, що ви відноситеся до тієї незначної кількості людей на Землі, які здатні досягти абсолютно всього, що тільки побажаєте, будьте тільки для цього, будь ласка, сміливішими!
, , переглядів: 670

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *