ABBA випустила новий альбом \ фото REUTERS

Попередньо ABBA анонсувала вихід альбому у вересні. Тоді ж група представила дві пісні з нього: I Still Have Faith in You і Don’t Shut Me Down.

Шведська група планує представити альбом на концерті з використанням голограм. Його проведуть на арені в Олімпійському парку Лондона, яку спеціально для цього побудували. Планується, що концертне турне пройде з 27 травня по 2 грудня 2022 року.

Альбом Voyage став дев’ятим. Минулий альбом The Visitors був випущений в листопаді 1981 року.

Дев’ять нових пісень в альбомі підтверджують, що незважаючи на минулі десятиліття талант Андерсона та Ульвеуса не зіпсувався. Десята пісня – Just a Notion була написана і записана в 1979 році під час роботи над Voulez Vous, але в кінцеву версію альбому не увійшла. І так само, як і I Still Have Faith in You і Don’t Shut Me Down, видані як сингли до Voyage.

Нові пісні, як каже Ульвеус, писалися абсолютно незважаючи на всі зміни моди та стилю, які відбулися в популярній музиці останніх десятиліть.

Втім, мільйони шанувальників гурту по всьому світу саме цього – повернення доброї старої ABBA – і чекають від нового альбому.