АФІША. “Без Обмежень” у Рівному дадуть 2 концерти “На біс”

Збір коштів на потреби армії України
26.03.2019

АФІША. “Без Обмежень” у Рівному дадуть 2 концерти “На біс”

Без кордонів в стилі, без кордонів в почуттях і емоціях… Музика, в якій відчувається живий саунд, істинний драйв і соковитий смак життя. З перших акордів своїх композицій «БЕЗ Обмежень» заряджає позитивною енергетикою кожного слухача, з перших концертів підкорює своєю харизматичністю, завойовуючи все більше і більше прихильників.

На даний момент пісні колективу звучать в ефірі багатьох радіостанцій України, а так само найбільш рейтинговою інтернет радіостанцією MyRadio в розділі Український Рок. За пару місяців ротації група багаторазово потрапляла в хіт-парад і за невеликий період часу запрацювала досить високий рейтинг.

Драйв і енергію, які група передає в своїх піснях, всі ті емоції та почуття, які «Без Обмеження» дарує на концертах складно описати словами, але можна з упевненістю сказати, що викладаються вони на всі 200% і публіка просто божеволіє від них . Досить душі відчути цю енергетику один раз, і вона ніколи не забуде емоції, подаровані командою «Без Обмженень».

«БЕЗ Обмежень» – група, в яку неможливо не закохатися. Почувши хоча б раз їхні пісні, неможливо залишитися байдужим до їх творчості. У звуках музики, в текс пісень є щось таке, що вабить, що заворожує, і щось настільки близьке кожному. Пісні наповнені почуттями, емоціями, енергетикою, харизмою … в них відчувається життя!

▶️ 2 квітня 2018 о 19:00, і ДОДАТКОВИЙ КОНЦЕРТ о 17:00.

🔹 у Міському Будинку Культури (вул. Соборна, 3д).

🎫 КВИТКИ : https://kasa.in.ua/bez-obmezen—krasi-hiti-na-bis–u-rivno…

🎫 КВИТКИ : https://rivne.karabas.com/bez-obmezhen-65

🔸 Довідки за телефонами:  ☎️ (097) 055 32 21, 43-93-38.

, , , переглядів: 931

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *