Агресивний водій маршрутки став зіркою Інтернету [Відео]

Збір коштів на потреби армії України
24.09.2015

Агресивний водій маршрутки став зіркою Інтернету [Відео]


Жінка їхала в маршрутному таксі №46 (Правий берег – Космос), передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя. Банальне прохання до водія зробити музику тихіше (шансон грав весь час досить голосно), обернулося справжнім жахіттям.

Спочатку водій не відреагував на прохання пасажирки, а при повторному зверненні, коли ж наполеглива дама стала знімати його на телефон – вибив апарат з рук власниці.

Далі жінка дістала інший телефон і почала знімати нові порушення з боку водія. Вражає той факт, що інші пасажири захищали водія і говорили, що жінка відволікає його під час руху.

Потім жінка попросила видати їй квиток фіксуючий поїздку. Це вкрай вивело водія, він зупинився і спробував вигнати пасажирку з салону. Після цього схопив її сумку, виніс з маршрутки, кинув на узбіччя, повернувся в маршрутку, дістав з захованої папки квитки, відірвав, що не дивлячись кілька штук, кинув їх на вулицю, після чого дочекався, коли жінка вийде, закрив двері і поїхав.

Постраждала має намір звернутися зі скаргою зі скаргою до міського транспортного управління. Крім того, жінка виклала відео в Інтернет і просить свідків скандалу відгукнутися, аби позиватися також до суду. 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ще більше історій

Який вигляд мали українці 100 років тому [Фото]

Американець створив фільм про містечко на Рівненщині

Жителі країн світу похвалилися українськими продуктами [Фото]

8 фільмів, які Україна подавала на «Оскар» [Відео]

Портрети солдатів перед війною, під час та після [Фото]

 

, , , , переглядів: 537

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *