Аліна Кабаєва народила дівчинку від Путіна, – ЗМІ

Збір коштів на потреби армії України
14.03.2015

Аліна Кабаєва народила дівчинку від Путіна, – ЗМІ

 

Для світової «жовтої» преси настали золоті дні! Інтерес читачів прикутий до повідомлень про «зникнення» російського президента Володимира Путіна і нібито народження у нього третьої доньки. 

Західні таблоїди повідомляють різні версії зникнення Путіна з екранів телевізорів, у тому числі пишуть про пластичні операції, важку хворобу, відпустку. І про відпочинок на гірському курорті зі своєю соратницею по партії «Единая Россия», коханкою (чи то таємною дружиною і нібито матір`ю двох малолітніх синів 2008 і 2011 року народження) Аліною Кабаєвою. Остання версія – Путін поїхав у Швейцарію провідати породілю, яка народила йому дочку.

Щоправда, видання Corriere del Ticino стверджує: пологи Кабаєвої нібито відбулися два тижні тому у клініці Святої Анни у швейцарському містечку Соренго, кантон Тічіно. Але до теперішнього зникнення Путіна це не має жодного відношення.
 
 

У цій клініці Святої Анни народжувала дружина близького друга Путіна, колишнього італійського прем`єр-міністра Сільвіо Берлусконі
 
Як пише швейцарський таблоїд Blick, для Кабаєвої у медичному закладі забронювали дві кімнати – одну для пологів, іншу – для родичів та охоронців. На початку тижня кімнати були кілька днів зайняті, а зараз знову вільні. Останніми днями медична команда клініки була підсилена. Охорона також. За чутками, інформація просочилася у місцеву пресу через одну жіночку, яка працює у закладі і нібито випадково впізнала знамениту гімнастку.

Прес-секретар Путіна Пєсков відмовився коментувати цю новину, оскільки вона з неофіційних джерел.

 
СТАТТІ ДО ТЕМИ:
 

 

, , , , переглядів: 1 088

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *