Американську порнозірку хочуть зробити послом США (ФОТО)

Збір коштів на потреби армії України
02.12.2016

Американську порнозірку хочуть зробити послом США (ФОТО)

У мережі з`явилася петиція, автор якої закликає обраного президента США Дональда Трампа зробити порнозірку і модель ліванського походження Міа Халіфа послом США в Саудівській Аравії.

Один з користувачів мережі, такий собі Далькольм Родрігез-Гольдштейн, створив документ з заголовком “Make Mia Khalifa ambassador to Saudi Arabia”, який був опублікований на онлайн-платформі для розміщення петицій.

Читайте також: Ящірковий суп та мариновані сливи: як лікують застуду у різних країнах світу

– Міа Халіфа вже не раз показала, що здатна об`єднувати людей незалежно від їх культурного і етнічного спадщини. Це піде на користь країні і міжнародній спільноті. Вона стане прекрасним лідером, який гідно представить нас на Близькому Сході, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Той незручний момент: фото рівненських політиків у неординарних ситуаціях

Відзначається, що петицію підписали більше 4 тисяч чоловік. Після того, як це число досягне 5 тисяч, документ планують відправити на розгляд новообраному президенту США Дональду Трампу.

Читайте також: Фантазія на тему: якби Ляшко став президентом (ФОТОЖАБИ)

До слова, Міа Халіфа знялася в своєму першому порнофільмі в 2014-му. У тому ж році вона потрапила на перші рядки рейтингу сайту PornHub. Діяльність Мії Халіфи була зустрінута різкою критикою на Близькому Сході. Батьки Мії припинили спілкуватися з нею.

За повідомленням: news.online.ua.

 

переглядів: 2 111

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *