Американський Інститут кольору назвав головний відтінок 2020 року

18.12.2019

Американський Інститут кольору назвав головний відтінок 2020 року

Американський Інститут кольору Pantone вибрав трендовий відтінок 2020 року. Ним став 19-4052 Classic Blue — “позачасовий і незмінний відтінок синього”. Про це повідомляє сайт інституту. В інституті підкреслюють, що колір підкреслює прагнення до стабільності та надійності. “Ми живемо в час, коли необхідні довіра і віра. Цю стабільність і впевненість передає PANTONE 19-4052 — “класичний синій”, солідний і надійний синій відтінок, на який ми завжди можемо покластися”, — охарактеризувала колір директор інституту Леатріс Ейсман.

Інститут кольору Pantone (Pantone Color Institute) — дослідницький центр компанії Pantone, що займається експериментальною роботою з кольором і його впливом на різні галузі (моду, поліграфію, дизайн інтерʼєру, рекламу, кіно тощо). Визнаний у всьому світі як провідне джерело інформації про колір. Перш ніж обрати колір року, у Pantone аналізують світові тенденції – індустрію розваг, моду, мистецтво, дизайн, подорожі та навіть соціально-економічні умови. На обрання кольору також можуть впливати нові технології та матеріали.

З 2000 року експерти щороку вибирають один колір, який задає тенденцію на увесь прийдешній рік. У 2019 році трендовим кольором був “живий корал”, який ілюстрував тепло та затишок, щоб убезпечити нас від мінливості середовища.

, , переглядів: 770

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *