Американський Інститут кольору назвав головний відтінок 2020 року

Збір коштів на потреби армії України
18.12.2019

Американський Інститут кольору назвав головний відтінок 2020 року

Американський Інститут кольору Pantone вибрав трендовий відтінок 2020 року. Ним став 19-4052 Classic Blue — “позачасовий і незмінний відтінок синього”. Про це повідомляє сайт інституту. В інституті підкреслюють, що колір підкреслює прагнення до стабільності та надійності. “Ми живемо в час, коли необхідні довіра і віра. Цю стабільність і впевненість передає PANTONE 19-4052 — “класичний синій”, солідний і надійний синій відтінок, на який ми завжди можемо покластися”, — охарактеризувала колір директор інституту Леатріс Ейсман.

Інститут кольору Pantone (Pantone Color Institute) — дослідницький центр компанії Pantone, що займається експериментальною роботою з кольором і його впливом на різні галузі (моду, поліграфію, дизайн інтерʼєру, рекламу, кіно тощо). Визнаний у всьому світі як провідне джерело інформації про колір. Перш ніж обрати колір року, у Pantone аналізують світові тенденції – індустрію розваг, моду, мистецтво, дизайн, подорожі та навіть соціально-економічні умови. На обрання кольору також можуть впливати нові технології та матеріали.

З 2000 року експерти щороку вибирають один колір, який задає тенденцію на увесь прийдешній рік. У 2019 році трендовим кольором був “живий корал”, який ілюстрував тепло та затишок, щоб убезпечити нас від мінливості середовища.

, , переглядів: 1 024

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *