Антоніо Бандерас показав молоду кохану

Збір коштів на потреби армії України
21.01.2015

Антоніо Бандерас показав молоду кохану

 

Після розлучення з Мелані Гріффіт знаменитий іспанський актор Антоніо Бандерас спочатку просто насолоджувався спілкуванням з численними прихильницями, а потім почав зустрічатися з голландською банкіршею Ніколь Кемпелен, яка молодша за нього на 20 років.

 

Певний час Антоніо намагався приховувати свої стосунки, але тепер вирішив, що в таємниці їх все одно не збережеш, і почав виходити зі своєю дівчиною в люди.

 

54-річний Антоніо вперше з`явився зі своєю 34-річною супутницею на врученні премії відомої іспанської газети в Мадриді. До речі, багато хто помітив, що дівчина чимось нагадує колишню дружину Бандераса Мелані Гріффіт. У молоді роки Мелані, яка мало не занапастила себе алкоголем і наркотиками, виглядала не менш привабливо. Вона теж білявка, теж вища свого коханого, теж може похвалитися пишним бюстом і стрункими довгими ногами. Але тепер між колишнім подружжям все в минулому – актриса намагається забути про свій шлюб і навіть зафарбовує маскувальним засобом татуювання на плечі, зроблене на честь Антоніо.

 

З новою коханою 54-річний Антоніо Бандерас зустрічається лише з літа минулого року, а вже встиг об`їздити з нею мало не півсвіту. Парочка побувала в Тунісі, Сен-Тропе та Парижі, Каннах та Мадриді. Через постійні подорожі Ніколь Кімпел навіть не встигає працювати.

 

Нинішня подруга Бандераса – дівчина самостійна і дуже розумна. Голландка працює фінансовим консультантом і має високі заробітки, пише Сегодня.

, , , , переглядів: 543

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *