Attention!!! У смартфонах Google відтепер без реклами… і не тільки

Збір коштів на потреби армії України
25.01.2018

Attention!!! У смартфонах Google відтепер без реклами… і не тільки

LIGHT повідомляє про те, що нещодавно власникам смартфонів на базі операційної системи Android став доступний новий браузер Google Chrome версії 64, який отримав відразу дві неймовірно корисних функції.
    У новому інтернет-оглядачі Chrome 64 для Android-пристроїв з’явилася довгоочікувана система блокування спливаючих вікон, що блокує відкриття будь-яких посилань без бажання власника мобільного пристрою. Крім того, вона захищає і від шкідливих скриптів. Всі подібні скрипти в новому браузері від Google відразу ж блокуються, однак користувач цього навіть не помітить.

    Другим неймовірно корисним нововведенням в Google Chrome стала функція, що дозволяє відключити звук на кожному окремому сайті. Наприклад, якщо якийсь ресурс автоматично починає програвати музику при відвідуванні, то тепер в налаштуваннях інтернет-оглядача можна зробити так, щоб звук завжди був приглушений для всіх сторінок в межах одного доменного імені. Це дуже зручно і дозволяє ефективніше боротися з недобросовісною рекламою.

    

Веб-браузер Google Chrome 64 вже доступний для завантаження багатьом користувачам з магазину «Play Marklet», зважаючи на особливості поширення ПО, жителі окремих регіонів завантажити і встановити його зможуть лише через кілька годин або навіть днів.

, , переглядів: 687

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *