Audi показала електрокар, який може змінювати свою довжину та кузов

Збір коштів на потреби армії України
12.08.2021

Компанія Audi показала концепт неймовірного електрокара Skysphere. Він здатний змінювати свою довжину та міняти кузов з родстера на елегантне купе.

Skysphere увійде в трійку інших концептів “Sphere”.

Крім цього авто, ще планується створення ще двох моделей – Grandsphere та Urbansphere. За чутками це будуть седан і кросовер.

Audi

Спершу може здатися, що Skysphere – це розкішний і технологічний родстер, але все трохи складніше. Справа в тому, що концепт здатний змінювати свою довжину та тип кузова.

За допомогою однієї кнопки Skysphere трансформується з родстера в купе. Разом з тим колісна база збільшується на 250 мм, а його довжина з 4,94 метра до 5,19 метра.

Також передбачений спеціальний режим, який активується під час автономного водіння. Коли він працює, автомобіль “ховає” рульове колесо та педалі, щоб водій і пасажири могли насолодитися пейзажами ьа неймовірно технологічним інтер’єром концепту.

У Audi Skysphere встановлений електродвигун, здатний видавати 632 к.с. і 750 Нм крутного моменту. Маса авто складає 1800 кг. Розгін від 0 до 100 км/год складає 4 секунди.

, переглядів: 1 381

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *