Бандерштат 2021: яким був ювілейний фестиваль

Збір коштів на потреби армії України
09.08.2021

Бандерштат 2021: яким був ювілейний фестиваль

15-тий ювілейний фестиваль українського духу «Бандерштат» відгримів  цими вихідними!

Луцька міська рада вкотре виступила партнером у проведенні цього національно-патріотичного, музичного, мистецького дійства.

Яким був ювілейний Бандерштат

Фестиваль, який вже давно став однією з головних візитівок Луцька та Волинської області. Фестиваль, який щороку збирає тисячі людей зі всіх куточків України та навіть з-за кордону.

 

 

Фестиваль, який має свої традиції, принципи, свою неповторну атмосферу. Після такого складного 2020 року, всі так вже засумували за справжнім дійством, за теплими зустрічами, за тихою та гучною музикою, за спілкуванням з однодумцями. І цього було вдосталь.

 

Гутірки із непересічними особистостями, надихаюча літературна сцена, спортивний майданчик з різноманітними активностями, гамірне дитяче містечко та багато іншого. І, звісно, головна музична сцена! Гурти, які так давно чекали на зустріч зі своєю публікою та публіка, яка несамовито підтримувала своїх улюбленців.

 
 

Три дні запалювали на повну! Навіть погода вирішила стати на захист дійства та потішила глядачів та слухачів своїми промінцями тепла.

 
 

Все це – Бандерштат! Три насичених, повних емоцій, інсайтів, теплоти та щирості, днів!

Зустрінемось наступного року?!

 

 

 

переглядів: 1 410

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *