Бежевий манікюр на короткі нігті: трендові ідеї

Збір коштів на потреби армії України
22.10.2020

Бежевий манікюр на короткі нігті: трендові ідеї

Бежевий колір лаку – універсальний вибір для нігтів будь-якої довжини і форми. Однак найчастіше його вибирають для короткої нігтьової пластини. Такий колір здатний візуально зробити руки доглянутими, а пальчики довшими. Крім того, бежевий манікюр на короткі нігті – це ще й універсальна ідея, яка гармонійно буде працювати абсолютно з будь-яким образом.

Однотонний бежевий манікюр – благородна ідея для коротких нігтів, але занадто нудна. Саме тому ми підготували для вас фото прикладів, які дозволять розбавити дизайн, щоб зробити нейл-арт унікальним і ефектним. У 2020 році на піку популярності золоті мотиви, які прекрасно працюють в парі з бежевим покриттям, найчастіше матовим. У вигляді золота виступає золотий гель, фольга, намистини, глітер.

Також прекрасною ідеєю для коротких нігтів вважається стемпінг. Достатньо покрити всі нігтики однотонним бежевим покриттям і лише на одному або двох зробити цікавий візерунок, наприклад, рослинний орнамент, листя і так далі. Але і це далеко не всі ідеї, якими ви можете прикрасити бежевий манікюр на короткі нігті. Любителькам геометрії ми радимо придивитися до смужок і різнобарвних цяток, які досить цікаво можуть прикрасити нігті. Стрази, бульонкі, павутинка – також популярні варіанти декору для модного манікюру 2020 року, які гідно виглядатимуть на бежевому покритті.

, , , переглядів: 1 203

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *