Біля Рівного облаштували квест-кімнату у колишній тюрмі НКВД

Збір коштів на потреби армії України
16.02.2022

Біля Рівного облаштували квест-кімнату у колишній тюрмі НКВД

Пройти квест за годину: розгадуючи загадки, учасникам потрібно знайти ключ від дверей і організувати”Втечу з в’язниці”.

Таку розвагу для бажаючих випробувати свої здібності, спритність, хитрість, розум та зар організували у Здолбунівському краєзнавчому музеї.

 

Про це повідомляє Суспільне.

Раніше у підземеллях Здолбунівського краєзнавчого музею були тюремні камери райвідділу НКВД. Саме цей факт з історії будівлі підказав ідею розробити квест “Втеча з в’язниці”, пояснив в. о. Директора краєзнавчого музею Олександр Чижевський.

“Нари з ватним матрацом, тумба, табурет і вбиральня. Із таким реманентом квест є багаторівневим. Завдання: від розгадати якийсь шифр – до знайти, відкрити, зламати, подумати. Квест розрахований на годину, але ми орієнтувалися на професійних квестерів. Я, якби не знав сценарію, то не вклався б у визначений час”, – зізнався Олександр Чижевський.

Одночасно у квесті можуть взяти участь до десяти учасників.

“Оптимально, як на мене, четверо-п’ятеро людей. До речі, у цій камері дуже холодно, але це ще більший стимул звідси вийти. І, що цікаво, немає фактів про те, що з в’язниці, яка тут була у 40-50 роках минулого століття, бодай комусь вдалося втекти. А у квесті ми поставили таке завдання. У планах додати ще антуражу, щоб люди у формі енкаведистів туди заштовхували”, – зазначив Олександр Чижевський.

12 лютого квест протестували, а з 16-го він буде доступний для загалу.

Квест-кімнату “Втеча з в’язниці” створили у рамках проєкту “Туристичний код громади”. Він переміг в обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад 2021 року. Окрім трьох маршрутів та квест-кімнати, у музеї розробляють ще один квест – по Здолбунову. Також встановлять 16 інформаційних табличок біля історичних будівель міста.

, , , переглядів: 795

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *