Book Space оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

Збір коштів на потреби армії України
15.05.2021

Book Space оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

 IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space оприлюднив перелік спецпрограм, які відбудуться цього року в межах фестивалю. Захід пройде 3-5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі.

Програма налічуватиме понад 100 подій, серед яких: лекції, дискусії, презентації, воркшопи, освітні програми. Гостями очікують відомих як українських, так і іноземних письменників, видавців, редакторів, ілюстраторів, музикантів.

 

Події відбуватимуться у межах 9 спецпрограм, що включатимуть різні теми та формати. Серед тематичних спецпрограм команда фестивалю готує, зокрема, «Нову близькість», яка буде присвячена фокусній темі цьогорічного фестивалю (кураторка: Юлія Лактіонова); «Тандеми» – про співіснування та комунікацію між собою творчих людей (кураторка: Олена Юрчук); «не/знане» – про невідомі нам літератури (кураторка: Вікторія Старикова); «Бібліотека XXI» – про читання майбутнього та інноваційні формати (кураторки: Стефана Цебренко та Юлія Лактіонова).

 

Видавці, які братимуть участь у книжковому ярмарку, презентуватимуть свої книжки та ідеї в межах видавничої програми (кураторка: Алла Рибіцька). Для фахівців книжкової сфери команда Book Space розробляє професійну програму. Також запланована освітня програма «Книжки майбутнього» (кураторка: Вікторія Наріжна).

 

Дітей та підлітків запрошують на дитячу програму (кураторка: Стефана Цебренко), а всіх відвідувачів – незалежно від віку – на музичну (кураторка: Анна Ставиченко).

 

«Ми довго міркували, як об’єднати усі події, які ми плануємо, у тематичні блоки і як розділити їх відповідно до потреб аудиторії. Зупинилися на 9 спецпрограмах, які, хоч і різнитимуться між собою темами та форматами, проте будуть однаково цікавими, захопливими, інноваційними й формуватимуть між усіма нами учасниками, гостями, організаторами нову близькість, яка так важлива для нас і яку ми так сильно чекаємо», – коментує креативна директорка фестивалю Юлія Лактіонова.

 

За детальним представленням кожної зі спецпрограм стежте на офіційному сайті фестивалю та в соцмережах: Facebook та Instagram.

 

Нагадаємо, що IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space пройде 3-5 вересня 2021 року у Дніпрі, на Фестивальному причалі. Фокусною темою фестивалю цьогоріч стане «Нова близькість / New Intimacy», що виникає на тлі масової ізоляції, закритих кордонів, втрат й тривожної невизначеності.

 

«Book Space» – найочікуваніша книжкова подія сходу України, один із наймасштабніших українських книжкових фестивалів та перший фестиваль із постійним фокусом на інноваціях у книговиданні. Захід проходить щороку у Дніпрі, починаючи із 2018 року. Організатором є муніципальна програма «Культурна столиця».

 

Подія єднає між собою любителів книжок, тих, хто цікавиться наукою та мистецтвом, фанатів хорошої музики та адептів сучасної культури.

, , переглядів: 567

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *