Через Острог пролягатиме туристичний європейський веломаршрут (+КАРТА)

Збір коштів на потреби армії України
06.02.2017

Через Острог пролягатиме туристичний європейський веломаршрут (+КАРТА)

фото ілюстративне

Проект «ЄвроВело в Україні» завершив етап планування української ділянки міжнародного веломаршруту ЄвроВело-4. Українська частина маршруту пролягатиме через Острог.

Читайте також: Уродженка Рівненщини потрапила на «Голос Країни» (ФОТОДОСЬЄ+ВІДЕО)

Згідно з вимогами, встановленими Європейською федерацією велосипедистів – координаторами мережі маршрутів Євровело, – український веломаршрут повинен мати якісне тверде покриття та проходити через населені пункти, що мають туристичну інфраструктуру і розташовані на відстані 70-100 км (саме таку відстань велосипедист може комфортно подолати за день). Про це повідомляє сайт zamkova.info.

Читайте також: На Рівненщині цього літа відбудеться рок-фестиваль

Майбутній веломаршрут охоплюватиме шість областей. Він проходитиме через такі населені пункти: Шегині – Львів – Бережани – Тернопіль – Почаїв – Кременець – Острог – Шепетівка – Полонне – Житомир – Радомишль – Макарів – Ірпінь – Київ. Загальна протяжність української ділянки складе понад 700 км.

Читайте також: Дубенський замок отримає мільйон євро на реконструкцію?

– ЄвроВело це велика система міжнародних маршрутів у Європі. Маршрут №4 йде з Франції до України, тобто з Заходу на Схід. Веломаршрут буде маркуватись і також у майбутньому на маршруті буде розвиватись необхідна інфраструктура. На літо у нас запланований промотур за участю міжнародних представників ЄвроВело інших країн. Очікуємо делегацію з Польщі, Білорусі та Словаччини, – розповів координатор ЄвроВело в Україні Олександр Папірний.

Читайте також: Рівненщина з висоти польоту квадрокоптера: Дубенський замок у всій красі (ВІДЕО)

, , , , , переглядів: 1 861

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *