Чи стала панянкою рівненська пацанка – танцівниця “Цаца” ?

Збір коштів на потреби армії України
04.05.2017

Екс-учасниця телевізійного проекту «Від пацанки до панянки», рівненська танцівниця “Цаца”, Ася Єлізарова розповіла про особисте життя та як живе після проекту.

 

Ася Єлізарова

 

-Чому ви вирішили піти на проект?

-Насправді раніше я була поганою мамою. Тоді мені дівчинка написала з пропозицією піти на проект. В мене були відносини з жінкою і вона мені сказала, що якщо я не змінюсь, то ми не будемо разом. Потім подзвонили йти на кастинг і я пішла. Хотілось змінитись, бо відносини і діти дорожче.

 

Обличчя Рівного: харизматичний Сергій Давидюк

 

-Чи спілкуєтесь з дівчатами які лишились на проекті чи пішли раніше?

-Я спілкуюсь зі всіма. Коли зараз дивлюсь телевізійну версію, то розумію, що хтось лицемірив, коли я ще там була, або коли пішла. В мене це викликає агресію. Я часто сварюсь з дівчатами через це. Але це забувається, бо вже пройшов час.

 

на проекті

 

-Наскільки те, що ми бачимо по телевізору відповідає тому що відбувалось насправді?

-В принципі все правда, я навіть не знаю, що там брехня. Деякі моменти не показали, а так все що ми вчили і як нас виховували показують насправді.

 

-Чи не шкодуєте що раніше пішли з проекту?

-Я не жалію тому, що деяким дівчатам це важливіше. Я отримала від проекту все, що мені потрібно було. Все для чого я пішла я собі взяла. В чомусь жалію, що могла би бути ще жіночнішою . Я рада, що психолог все таки добився до того, щоб я не вживала наркотики. Це найголовніше на той момент було в моєму житті. Якби я й зараз вживала їх так, як раніше то нічого не змінилося б.

Візуальний ефект: модні принти весни

 

-Як змінилось ваше життя після проекту?

-Я повинна була вийти заміж, але не вийшла. Знайшла собі іншу людину. До дітей почала по іншому ставитись, якщо раніше я про них не думала взагалі, то зараз постійно переживаю і думаю про них, дзвоню в садочок і питаю як вони. Раніше такого не було. Я думала, що вони в теплі, нагодовані, одягнені, взуті і мені було все одно. Зараз все зовсім по іншому.

 

-Чим плануєте займатись далі?

-Поки, що працюю. В мене дві нічні роботи. Одну всі знають. Я танцюю. А про іншу дізнаєтесь потім. На даний момент не готова це розповідати, хай залишиться інтрига, щоб після завершення телепроекту було цікаво як насправді я змінилась.

 

 

 

, , переглядів: 5 052

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *