Чим загрожує жінці відсутність сексу

Збір коштів на потреби армії України
17.12.2017

Чим загрожує жінці відсутність сексу

Багато вже було сказано про те, що секс корисний для здоров’я. Тепер прийшов час поговорити про те, чим загрожує відсутність регулярного сексу в житті жінки.

Регулярний секс – запорука фізичного та емоційного здоров’я жінки.

Депресія і стрес

Секс є одним з кращих – і найприємніших – природних антидепресантів. У процесі статевого контакту в мозку виробляються гормони радості під назвою ендорфіни, а якщо їх в організмі не вистачає – і настає депресія. Звичайно, спровокувати дефіцит ендорфінів може не тільки тривале утримання, але якщо воно поєднується, наприклад, з інтенсивними навантаженнями або якимись емоційними негараздами – чекайте проблем на нервовому грунті.

Крім того, як кажуть психологи, у відсутності сексу жінка підсвідомо прагне його чимось замінити. Звалює на себе все більше домашніх обов’язків, з головою йде в роботу, посилено займається вихованням дітей – загалом, вимотує себе і морально, і фізично, що також викликає втому, депресію і стрес.

Зниження імунітету

– Секс особливо необхідний всім напередодні справжньої зими. Він активізує захисні механізми нашого тіла і працює як відмінна профілактика застуди та грипу, – стверджує доцент кафедри урології та оперативної нефрології Російського Державного Медичного Університету, д. м. н. Сафар Гамідов.

Згодні з ним і зарубіжні колеги. За результатами експериментів англійських фізіологів, у людей, що займаються сексом хоча б 2 рази на тиждень, імунітет приблизно на 30% сильніше, ніж у одинаків, не настільки щасливих в інтимному житті. Крім того, простудні та вірусні захворювання у першому протікають набагато швидше і легше, і чим частіше статеві контакти – тим помітнішою стає різниця.

Хвороби серця і судин

Надивившись американських фільмів про горе-коханців, багато хто свято увірували в смерть під час сексу як в цілком реальне, і навіть нерідке явище. Мовляв, серце престарілих мачо не витримує інтенсивного навантаження – і щасливий коханець гине прямо в ліжку.

Що ж, в кіно це, може, виглядає ефектно, але в житті навряд чи комусь загрожує, тим більше жінкам . Якраз навпаки: регулярне статеве життя знижує артеріальний тиск, підтримує тонус кровоносних судин і допомагає уникнути інфарктів та інсультів. Крім того, секс, як ми пам’ятаємо, нівелює емоційний і фізичний стрес, а він, у свою чергу, також є одним з факторів ризику для серцевих недуг.

Безсоння

Порушення сну – одне з найчастіших проявів депресії, стресу або просто брак позитивних відчуттів. Секс допомагає впоратися з цією напастю з кількох причин.

перше, це досить непогана фізичне навантаження, а почуття втоми як ніщо інше здатне приманювати міцний сон.

друге, як не парадоксально, поряд з навантаженням секс провокує максимальне розслаблення – що найголовніше, навіть розумовий. Ті ж гормони радості проганяють з голови думки про денні турботи і проблеми і таким чином дають тобі спокійно зімкнути очі.

Зайва вага

Зв’язок між утриманням і зайвими кілограмами обумовлена ??знову ж декількома факторами.
Почнемо з того, що стрес, спровокований відсутністю інтимного життя, змушує багатьох з нас переїдати, особливо налягаючи на солодке і жирне. Так вже влаштований людський організм: брак ендорфінів він прагне заповнити за рахунок надлишкових жирів і вуглеводів. І друге: статевий контакт – це відмінний вид фітнесу, який задіює практично всі групи м’язів і витрачає за раз до двохсот-трьохсот кілокалорій. Позбавляючи себе таких регулярних занять, ти автоматично збільшуєш свої шанси погладшати.

Алкоголізм

На жаль, далеко не всі, відчуваючи брак позитивних емоцій, заїдають депресію тістечками і шоколадом. Багато вважають, що більш легкий спосіб підвищити собі настрій – це алкоголь, і, не замислюючись, перекидають чарку-другу. До цього ж засобу вдаються, коли хочуть позбутися проблем із засипанням; проте спиртне, як і багато інші отрути, надає практично протилежні ефекти залежно від регулярності та дозування.

Погана шкіра

Дослідження європейських лікарів показали, що тривале відсутність сексу може викликати гормональний дисбаланс в організмі жінки. У свою чергу, надмірна кількість чоловічих статевих гормонів робить шкіру розташованої до жирності і посилює ріст небажаних волосків. Хронічні болі

Крім уже згаданих наслідків неполадок з гормонами ще одним наслідком можуть стати посилені менструальні болі. Не дарма традиційно вважається, що хворобливі менструації у дівчат проходять тоді, коли вони вступають в шлюб – адже саме регулярний секс здатний (хоча і не завжди) вирішити або частково полегшити цю проблему.

До того ж, секс і в будь-яких інших випадках можна вважати натуральним анальгетиком. Знову ж завдяки гормональному сплеску, що відбувається в організмі під час контакту, секс підвищує больовий поріг і полегшує як хронічні, так і різні гострі болі. Британські вчені довели: навіть інтимні дотики, обійми і ласки надають сильний знеболюючий ефект – що вже говорити про повноцінний побаченні.

Передчасне старіння

Що найбільше видає вік жінки? Звичайно, стан її шкіри. Як би не мазалися ми всякими кремами і пудрами, зморшки і складочки не змусять себе чекати. А вже якщо вони з’явилися – тут тільки ніж хірурга і допоможе …

Але таку проблему легше запобігти, ніж лікувати. Щоб згодом шкіра не втратила пружність і еластичність, їй необхідний такий важливий хімічний елемент, як колаген. А знову активувати його природне вироблення в організмі допомагає, як ти вже, напевно, здогадалася, секс. Черговий чудо-гормон – під складною назвою дегідроепіандростерон, – генерується під час статевого контакту і запускає процес вироблення колагену. Крім того, він прискорює процеси відновлення шкіри, а виробляється разом з ним прогестерон запобігає появі дрібних прищиків.

речі, цікаве дослідження в цій області провели нещодавно американці. За їх підрахунками, люди після 30-і в середньому виглядають на 2-3 роки молодші від своїх однолітків, якщо займаються сексом тричі на тиждень.

, , , , переглядів: 2 221

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *