Чоловічі підтяжки: Основні правила

Збір коштів на потреби армії України
09.02.2018

Чоловічі підтяжки: Основні правила

Серед елементів чоловічого гардеробу, які пережили масу змін і свого роду модну реінкарнацію – підтяжки. Звідки взявся цей атрибут чоловічого костюму, про його первісне призначення і про те, яких правил варто дотримуватися при виборі і носінні підтяжок – читайте далі.

Не носіть підтяжки разом з ременем – ці деталі є взаємовиключними

Перше і найважливіше правило, щодо підтяжок: не носити їх разом з ременем – ці деталі є взаємовиключними. І навіть якщо Ештон Катчер у фільмі «Бабій» носить і підтяжки, і ремінь – це ще не привід уявляти себе пекучим кіногероєм. Спочатку підтяжки ставилися до розряду робочого гардеробу, і показувати їх оточуючим (знімаючи піджак або куртку) було справою неприпустимим. Зараз же хизуватися в підтяжках можете як захочеться – прикривати їх зовсім не обов’язково.До брюків частіше підбирають підтяжки на кліпсах, а підтяжки на шкіряних петельках більше підходять під джинси

Серед підтяжок є ті, які пристібаються до гудзиків на брюках (з шкіряними петельками), і ті, які з’єднуються з поясом брюк кліпсами. З кліпсами все просто – пристебнув і пішов. З шкіряними петельками ж варто бути уважнішими: колір шкіри петельок повинен збігатися з кольором взуття. До Брюк під піджак частіше підбирають підтяжки на кліпсах. Шкіряні петельки, в свою чергу, більше підходять під джинси. Підтримувати джинси, самі розумієте, потреби немає. Архаїчне призначення підтяжок не дати штанам впасти вниз давно себе зжило – зараз чоловіки більше використовують їх як аксесуар для залучення уваги.

Відтінок підтяжок повинен перегукуватися з відтінком краватки або піджака

Щодо кольору самих підтяжок в контексті загальної палітри чоловічого вбрання: в цілому відтінок підтяжок повинен перегукуватися з відтінком краватки або піджака. Але так як правила існують, щоб їх порушувати, ніхто не відміняв прийом яскравих, контрастних підтяжок на тлі сорочки спокійного відтінку. Підтяжки з візерунком поєднуйте з однотонною сорочкою і навпаки – монохромні підтяжки найвигідніше виглядатимуть на сорочці з дрібним принтом.

Зараз чоловіки вважають за краще демонструвати підтяжки, роблячи з них справжній акцент

На закінчення підкреслимо, що з того моменту, як підтяжки перестали бути атрибутом, ретельно прихованим від сторонніх очей, можна з великою впевненістю не звертати уваги ні на які правила (хіба що з ременем все-таки носити їх не потрібно). Зараз чоловіки вважають за краще показувати підтяжки, роблячи на, них справжній акцент. Чим не привід поставити в образі фінальну крапку у вигляді яскравих широких підтяжок? Або додати зовнішньому вигляду якусь частку хуліганства, доповнивши широкі джинси і сорочку підтяжками? Одним словом, якщо ви чітко дотримуєтеся класики, то правил дотримуватися варто. У випадках же, коли підтяжки – всього лише спосіб зробити образ більш яскравим, дійте на власний розсуд.


 


 

 , , , переглядів: 2 562

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *