Чому люди займаються сексом набагато частіше, ніж тварини?

Збір коштів на потреби армії України
13.12.2016

Чому люди займаються сексом набагато частіше, ніж тварини?

У більшості представників тваринного світу є певні періоди, коли вони спаровуються. В інший час статеві акти їх не цікавлять. Люди ж займаються сексом набагато частіше і справа не тільки у задоволенні.

Співробітники Норвезького університету природних і технічних наук зрозуміли, в чому справа. За словами фахівців, секс дозволяє людям підтримувати серйозні стосунки. Він сприяє встановленню тісного зв`язку між партнерами.

Читайте також: Контрацепція: ТОП-5 альтернатив традиційним презервативам

Крім того, дослідники виявили, що ступінь відданості партнеру і тип оральних контрацептивів, що приймаються жінками, впливають на частоту статевих контактів.

Читайте також: Як рівнянам відрізнити грип, застуду та ГРВІ? (ІНФОГРАФІКА)

Вчені опитали сотні норвезьких жінок. Учасниці експерименту відповіли на питання про контрацепцію, секс і відносинах. Фахівці встановили: жінки, які перебувають у серйозних стосунках, найбільш віддані своїм партнерам і які використовували гормональні контрацептиви, частіше займалися сексом з партнерами.

Читайте також: Як «воскреснути» після першого січня: про похмілля та ліки від нього

Найбільш тісний виявилася зв`язок між частим сексом і протизаплідними засобами з високими рівнями синтетичних аналогів прогестерону і низьким рівнем естрогенів.

За матеріалами toneto.net.
Фото – slaq.am

, , , , , переглядів: 1 605

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *