Чому не можна одягати колготи під джинси

Збір коштів на потреби армії України
28.01.2022

Чому не можна одягати колготи під джинси

Коли на календарі зима, а на вулиці період сильних морозів, чимало модниць забувають про свій стильний лук та одягаються якомога тепліше.

І коли за вікном орієнтовно -10 і не хочеться виходити надвір, але на роботу треба йти – багато дівчат натягують під джинси колготи.

Однак, мало хто знає, що вони не дихають та не зігрівають, адже щільна гладка синтетика не проводить тепло.

Нам здається, що капрон є досить щільним, щоб не пропускати холод до тіла. Але є й зворотний бік медалі. По суті, капрон — це синтетичне поліамідне волокно. Крізь нього шкіра справді не дихає. І ось чому це погано.

Колготки, одягнені під джинси, не лише повітря не пропускають, а й не гріють. Щільна гладка синтетика не проводить тепло. Більше того, вона перешкоджає нагріванню повітря між тілом та джинсами. Тому кожен крок у такому «обмундируванні» супроводжується пронизливим почуттям холоду.

Тому фахівці порадили кілька альтернативних рішень, які по-справжньому врятують від морозу.

Теплі джинси

Важливо взимку мати джинси з утепленням. Зокрема, вони відрізняються від звичайних щільністю деніму, наявністю наповнювачів або підкладки – від натуральної бавовни для несильних холодів до щільного начосу для пронизливих морозів.

Термобілизна

Така білизна чудово зігріє вас в мінусову погоду. Вона комфортніша й тепліша, ніж синтетичні колготки.

Вовняні колготки

Ось такі колготи зроблені з тонкої вовни та вони дійсно зігріють завдяки теплопровідності та повітропроникності натуральної пряжі. Також вони не дозволять вам захворіти через переохолодження.

Теплі шкарпетки

Якщо у вас переважно мерзнуть гомілки, то потрібно звернути увагу на високі теплі шкарпетки з натуральної вовни.

До речі, якщо є час заморочитись, пошукайте в Інтернеті або на ринку спеціальні колготки-обманки. Зовні вони нагадують тонкі чорні колготки. Особливо якщо їх надіти на ноги. А ось усередині – товстий утеплювач. Звичайно, в сильний мороз у них не погуляєш, а ось на роботу і з роботи легко!

переглядів: 1 529

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *