Чому спортивний майданчик у Рівному почали зводити на снігу? (ФОТО)

Збір коштів на потреби армії України
15.12.2016

Чому спортивний майданчик у Рівному почали зводити на снігу? (ФОТО)

На вулиці Богоявленській, 4а (колишня вулиця Черняка) у Рівному почали реконструювати (будувати) спортивний майданчик. Те, що робиться це у грудні, коли на землі лежить сніг, викликає подив та нерозуміння у мешканців міста.

Ситуації, коли будівництво на замовлення міської влади починають в кінці року, а не весною чи літом, часто можна зустріти і не тільки у Рівному. Проблема в тому, що подібні проекти проходять довгу бюрократичну процедуру.

Читайте також: Цікаві ідеї для оригінальних новорічних ялинок (10 ФОТО)

Ось наприклад (умовно), вирішили, що місту потрібен спортивний майданчик. На сесії міської ради депутати мають підтримати ідею створення майданчика та проголосувати за виділення коштів на нього. Далі проводяться тендери.

Наприклад, мають обрати фірму, яка буде реалізовувати будівництво Далі розробляється та затверджується проект. І тільки після цього можна приступати до будівельних робіт (умовно). Є й інші поясненя тому, що міська влада будує щось чи кладе дорогу в кінці року, але все це теж пов`язано з бюрократією. 

Читайте також: У Квасилові чоловік знайшов гранату в дитячій іграшці

Як відомо, бюрократичні процедури – справа затяжна. Оті  виходить, що ідея майданчика з’явилася у березні-лютому, а будуть майданчик у грудні. Тому, коли бачите, що у вашому дворі щось роблять взимку, то не зловтішайтеся, а порадійте, що хоч щось та робиться.

Читайте також: Такого про себе ви точно не знали: топ-9 незвичайних фактів про людське тіло

Фото – РТБ

 

, , , , переглядів: 882

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *