Чим замінити цукор у каві

Збір коштів на потреби армії України
06.12.2022

Чим замінити цукор у каві

Кавомани-ласуни знайшли неймовірний продукт, який ще краще поєднується з напоєм, ніж шкідливий цукор.
кава

Багато людей не можуть уявити своє життя без кави. Ранок з чашкою улюбленого напою – неймовірно приємний для них ритуал.

У всіх містах відкриваються все нові і нові кав’ярні, які намагаються здивувати кожного клієнта і зробити смак своєї кави просто незабутнім. Та що вже говорити про кав’ярні, якщо навіть вдома у багатьох є кавомашини, турки і цілий асортимент різних видів кави.

Серед любителів цього напою чимало тих, хто любить пити чисту каву – без цукру, сиропів і молока. Однак багато хто все ж полюбляє експериментувати і намагається знайти все нові і нові інгредієнти, які зроблять напій ще смачнішим.

Кава з медом

Якщо ви не можете пити каву без цукру або нудотних сиропів, але хочете позбутися цієї згубної звички їсти шкідливий цукор – не біда. Кавомани розповіли про секретний інгредієнт, який замінить будь-який підсолоджувач.

Цим продуктом виявився мед. Так-так, вам не здалося, саме мед може зробити смак вашої кави незвичайним і незабутнім. Виявилося, що цей інгредієнт можна додавати не тільки в чай.

Кава з медом відразу подарує неймовірний аромат і буде в міру солодкою, головне не переборщити. Його достатньо покласти у два рази менше, ніж цукру.

Якщо ви боїтеся помилитися з кількістю меду першого разу, то просто спробуйте додати спочатку трохи, поступово додаючи ще в разі потреби.

Зверніть увагу на те, що калорійність такого продукту відразу зменшитися в рази. Ви можете додавати мед абсолютно будь-якого сорту. Головне, щоб цей сорт був вам до душі.

 Джерело: https://news.glavred.net/
, , переглядів: 537

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *