Чистимо шафи: куди рівняни можуть віднести непотрібний вживаний одяг

Збір коштів на потреби армії України
10.05.2019

Чистимо шафи: куди рівняни можуть віднести непотрібний вживаний одяг

Чи не у кожного постає проблема – що робити із непотрібним одягом. Тоді виникає питання – як його позбутися, щоб не викидати на смітник. Ось для вас список варіантів, куди можна віднести вживані речі, повідомляє charivne.info.

Через соціальні мережі: 

Якщо одяг не сильно втратив свій зовнішній вигляд, його можна виставити на продаж на сайті продажу вживаних речей – це може бути “Барахолка“, “Shafa“, “OLX“, збути одяг можна і через проект “Мурахи” (увесь прибуток з продажу товарів іде на фінансування потреб благодійних та громадських організацій). Чимало спільнот з продажу одягу можна знайти й у мережі Фейсбук: Рівненська барахолкаБарахолка РівнеОголошення Рівне/Ровно Барахолка.

Комісійний магазин: 

У Рівному можна знайти декілька комісійних магазинів, які приймають вживаний одяг. Однак, при цьому слід зауважити, що одяг має бути чистим, попрасованим, адже продавці дивляться, щоб він мав товарний вигляд. Також треба знати, що одяг ви здаєте на реалізацію – і отримати кошти можна лише після його продажу, частину коштів магазин бере як комісію.

Громадські. благодійні організації:  

У Рівному прийомом одягу займається небагато організацій. Зокрема можна звернутися до товариства “Червоний хрест”: міська організація: вул. Соборна, 279, вул. С.Бандери, 54. Також вживаний одяг можна здати у контейнери, що знаходяться у районі ТРЦ “Чайка” та поблизу Покровського собору. Якщо у вас є велика кількість непотрібного одягу, про його здачу можна домовитися вже безпосередньо з представником організації – 067 679 7667.

Соціальні заклади: 

Також непотрібний одяг можна принести й в соціальні заклади: КЗ “Рівненський обласний центр з надання соціальних послуг”, що знаходиться на вул. Жоліо Кюрі, 21, а також Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що знаходиться на вул. Дубенській, 27/29, або на склад на Соборній, 3 (підвальне приміщення). Центр обслуговує інвалідів, малозабезпечених громадян, багатодітні сім`ї, переселенців тощо. Працює щодня з 8-ої до 17-ої години, обідня перерва – з 13-ої до 14-ої. Крім того вживаний одяг можна віднести й в дитячі будинки, інтернати, лікарні, церкви тощо.

, , , переглядів: 3 750

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *