Де в будинку не можна ставити віник?

Збір коштів на потреби армії України
02.02.2022

Де в будинку не можна ставити віник?

Господині сперечаються, де раціонально і правильно залишати віник, а також тримати швабри та мітли.

У багатьох будинках прийнято залишати віник або швабру відразу за вхідними дверима, в затишному місці у передпокої. Там же тулиться і совок із ручкою.

Але чи правильно робити так?

Лучший букет: fishka_anna — LiveJournal

Двері

Багато господинь залишають віник у кутку відразу за вхідними дверима. Якщо говорити про енергію в будинку, то віник у порозі відведе від будинку не лише негативну енергію, а й позитивну.

З практичної точки зору можна говорити про те, що віник у порозі тримати дуже зручно, вдасться своєчасно і швидко прибрати бруд і пил у передпокої, щоб не розносити його по квартирі.

Вітальня

У деяких віталень можна побачити декоративні віники, які є прикрасою інтер’єру. Але така мітла ніколи не використовується за призначенням. Робочий віник розумні господині не триматимуть у цій кімнаті.

Кухня

У деяких будинках господині залишають совок і віник у шафці під мийкою, вважаючи, що це найбільш ідеальне місце для інвентарю. Але кухня та їдальня – це не ті місця, де можна тримати ці предмети з міркувань гігієни.

Туалет

Не слід тримати швабри та віник у ванній та туалеті. У цих кімнатах постійно змінюється рівень вологості, що сприяє зростанню бактерій на вінику.

переглядів: 1 056

Один коментар
  1. а де ж тримати віник? я тримаю там,де йому місце.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *