Де знайти найдорожчий та найдешевший шашлик в Україні?

Збір коштів на потреби армії України
12.06.2021

Сезон пікніків набирає обертів. Проте, не обов’язково маринувати м’ясо та розводити багаття, щоб посмакувати шашликом. Один із українських сервісів доставки проаналізував ціни на шашлик в різних містах України, дізнавшись, де його готують найдешевше і найдорожче.

«Індекс шашлику» середня вартість шашлику в ресторанах, доставку з яких здійснює даний сервіс. Рейтинг показує, наскільки низькі або високі ціни на цю м’ясну страву в різних містах України.

Так, за даними сервісу, в трійку найдорожчих міст входять Харків, Київ і Луцьк. У цих містах середня ціна шашлику стартує від 71 грн. А ось найдешевше поїсти ресторанний шашлик можна в Сумах (35 грн), Миколаєві (37 грн) та Кременчуці (38 грн).

Середня сума вартості 100 г шашлику в ресторанах, доставку з яких здійснює сервіс.

Також, згідно з рейтингом, найдешевшим шашликом в Україні можна поласувати в Запоріжжі. В одному з місцевих закладів його вартість складає всього 19 грн за 100 г. А ось найдорожчий шашлик з доставкою можна замовити в Дніпрі за 238 грн. В цілому ж середня вартість шашлику по Україні становить 53 грн.

Раніше аналітики сервісу вже підраховували індекс олів’є та борщу. Так, виявилось, що найдешевшою новорічною стравою можна поласувати в Івано-Франківську, а борщем — в Тернополі. Найдорожче ці страви можна скуштувати в Києві.

 

переглядів: 561

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *