День ангела Інни: значення імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
02.02.2017

День ангела Інни: значення імені, характер і талісмани

Сьогодні, 2 лютого, свої іменини святкують жінки на ім’я Інна. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Значення: «Бурхливий потік»

Походження: Це староруське чоловіче ім`я, яке вживається в даний час як жіноче. 

Характер: Інна з дитинства відрізняється важким характером. Здатна довести до сліз і матір. Не прощає навіть маленькі слабкості своїм друзям, а зло, заподіяне їй, не забуває ніколи, хоча сама і не мстива.

Читайте також: День ангела Ксенії: характер імені, талісмани і походження

Володіє живим розумом, здатна здивувати сміливими і оригінальними думками. У вчинках самостійна, не підлаштовується під думку навколишніх. Особливо складні характери у Інн по батькові Борисівна, Дмитрівна, Володимирівна, В`ячеславівна, Миколаївна.

Подорослішавши, Інна здатна по необхідності поступитися приємній їй людині, але зробить вона це всупереч своїм принципам. Інна може стати непоганим журналістом, перукарем, інженером, фоторепортером, директором магазину.Шлюб з Інною для будь-якого чоловіка складеться непросто. Від свого обранця Інна чекає абсолютної чесності та відкритості. Вона ревнива, але в її відданості й вірності сумнівів у чоловіка ніколи не виникає. Любить дітей і до їхнього виховання ставиться дуже відповідально. Намагається влаштувати своїх дітей у спортивну секцію, музичну школу.

Читайте також: День ангела Арсена: характер імені, талісмани і походження

Інна з дитинства вміє добре готувати, їй подобається експериментувати з різними рецептами. Розраховує на увагу чоловіка і постійно чекає від нього похвал.

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, карамельну шарлотку.

Фоносемантика: Слово Інна справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, простого, світлого, ніжного, повільного, радісного.

Талісман: лимон. Колір: сіро-синій. Камінь: опал. Знак зодіаку: ім`я ідеально підходить Діві, Козерогу і Рибі

За матеріалами www.calend.ru

 

, , переглядів: 64 561

Кількість коментарів: 3
  1. Прям 99% про мене.

  2. Прям все про мене))

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *