День ангела Анастасії: значення імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
05.04.2017

День ангела Анастасії: значення імені, характер і талісмани

Сьогодні, 5 квітня, свої іменини святкують жінки на ім’я Анастасія. Ми підготували для вас низку цікавої інформації про характер цього імені, його значення та фоносемантику.

Значення: Перекладається з грецького як «воскресла», «повернення до життя». Блаженне тепло і соковитість променів бажання. Рухливість і життєрадісність.

Походження: Ім`я Анастасія є жіночою формою імені Анастас.

Характер: Дівчинці з таким ім`ям на роду написано бути найкрасивішою, найрозумнішою, найніжнішою. Вона загальна улюблениця й ніколи не обдурить хороших очікувань. Анастасія росте мрійливою, у неї добре розвинена уява. Вона беззахисна перед злими й хитрими людьми, її можна обдурити й скривдити, тому Настусі необхідні захист і підтримка.

Читайте також: День ангела Дарини: значення імені, характер і талісмани

Батькам треба докласти певних зусиль, щоб Настя з раннього дитинства привчалася прибирати за собою іграшки, складати книги, допомагати старшим у роботі по дому. Вихована в дитинстві працьовитість зберігається на все життя. Здатна пророкувати, передбачати майбутнє, передбачати події.

Анастасія може стати гарною артисткою, вихователем в дитячому саду, лікарем. Її тонкий душевний устрій розташовує людей до довіри, допомагає швидко встановлювати відверті стосунки. Заміж виходить рано. Завоювати серце Анастасії неважко, так як вона чутлива, її легко зворушити, у неї розвинене почуття жалю.

Читайте також: День ангела Марини: походження імені, талісмани та характер

Вибирає сильного, впевненого у своїх силах чоловіка. Анастасія – віддана й турботлива дружина, кокетство і пошуки пригод на стороні її не зваблять. Вона хороша господиня, любить прикрашати будинок квітами й витонченими речами. Віддає всю себе дітям, ладить із усіма родичами чоловіка.

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад крем-брюле з сиру з горішками.

Фоносемантика: Слово Анастасія справляє враження чогось хорошого, красивого, простого, гладкого, округлого, світлого, легкого, радісного.

Талісман: сіамська кішка. Колір: темно-зелений. Камінь: малахіт. Знак зодіаку: позитивний вплив ім`я робить на Діву, Близнюків і Овнів.

Джерело: www.calend.ru.

, , , переглядів: 3 691

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *