День ангела Анатолія: значення імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
23.01.2017

День ангела Анатолія: значення імені, характер і талісмани

Сьогодні, 23 січня, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Анатолій. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Значення: «Анатолі» – в перекладі з грецького «схід».

Походження: Анатолієм стародавні греки називали жителя Анатолії (давня назва Малої Азії, що знаходиться на сході від Греції).

Характер: У дитинстві, перебуваючи під сильним впливом матері, Анатолій часто замкнутий і сором`язливий і тому, читаючи пригодницьку літературу, часто уявляє себе на місці героїв романів. Згодом Анатолій позбувається від надмірного впливу матері, але почуття романтики в нього зберігається на все життя.

Читайте також: День ангела Дмитра та Анастасії: значення імен, характер, талісмани

У відносинах з оточуючими Анатолій спокійний і може знайти спільну мову з різними за характером людьми. Але в критичних ситуаціях він може піти всупереч колективу, стати некерованим і створити складності для близьких йому людей. Анатолій справедливий, ніколи не скривдить людини зопалу. Якщо він керує людьми, то при цьому не допустить приниження людської гідності.

Анатолій розважливий, урівноважений і вміє завойовувати довіру жінок. Йому більше подобаються блондинки. Хороші відносини з батьками дружини встановлюються відразу, а з тестем вони стають хорошими друзями.

Читайте також: День ангела Сергія: походження імені, характер і талісмани

Анатолію краще перебувати подалі від чарки, тому що ні до чого хорошого його спілкування з алкоголем не призводить. До того ж в стані сп`яніння він втрачає над собою контроль, починає грубити і може потрапити в дуже неприємну історію.

У сім`ї в Анатолія можуть бути проблеми. Часто їхні дружини починають прагнути до жорсткого лідерства в сім`ї, нав`язування своєї думки з будь-якого питання. Не завжди складаються по-справжньому теплі відносини з дітьми.

Незважаючи на те, що Анатолії гарні працівники, заробляють вони не завжди достатньо. Тому Анатолії зненацька можуть піти з сім`ї, намагаючись позбутися від важкого вантажу проблем.

Читайте також: День ангела Василя: значення імені, характер і талісмани

Анатолії, народжені в зимові й осінні місяці, активні, мають різноманітні здібності, але їм краще триматися далі від спиртного. «Літні» і «весняні». Анатолії доброзичливі, завжди готові надати допомогу. Люблять подорожувати, відпочивати на природі.

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад шашлик.

Фоносемантика: Слово Анатолій справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, світлого, активного, яскравого, радісного.

Талісман: ягуар. Колір: бежевий. Камінь: агат. Знак зодіаку: ім`я підійде Скорпіонам, Левам і Стрільцям.

За матеріалами www.calend.ru

, , переглядів: 2 776

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *