День ангела Артема та Євгенії: значення імен, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
06.01.2017

День ангела Артема та Євгенії: значення імен, характер і талісмани

Сьогодні, 6 січня, свої іменини відзначають чоловіки на ім’я Артем та жінки на ім’я Євгенія. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про ці імена, їх походження, значення та характери.

Отже, Євгенія

Значення: У перекладі з грецького – «благородна».

Походження: Жіноча форма імені Євгеній. Це одне з тих імен, яке в чоловічому варіанті звучить м`якше, ніж в жіночому. У Франції дуже широко поширене у формі Ежені.

Читайте також: День ангела Павла та Івана: походження імен, характер і значення

Характер: Дівчинка Женя придумує свій власний світ, який сторонній людині важко зрозуміти, там свої закони і правила. У той час, коли діти захоплюються Червоною Шапочкою, у Жені може виявитися інтерес до релігії, і вона з інтересом буде читати біблійні історії. Виявляє схильність до рукоділля, вишивці. Може подовгу грати на самоті, але їй не чужі й звичайні дитячі розваги – катання на велосипеді, гра в ляльки.

Допитлива, вчиться з великим інтересом, задає багато питань. Однокласники цінують Женю за справедливість, готовність надати допомогу. Постійно відчуває потребу в спілкуванні з батьками. Про відносини між чоловіком і жінкою дізнається зі спеціальної літератури і до дружби з хлопчиками ставиться строго. Дуже пунктуальна. Дорослішаючи, Женя стає більш конфліктною, упертою і образливою. Часто подає привід для сварок, так як легко може надутися через дрібниці і зіпсувати настрій оточуючим.

Женя може стати хорошим лікарем, юристом або домогосподаркою. Любителі легких перемог над жінками швидко відчувають суворість моралі Євгенії. Їй більше до душі чоловіки зі старомодними манерами, ввічливі і стримані. Євгенія вміє красиво накрити стіл і приготувати вишукані страви.

Читайте також: День ангела Дмитра та Анастасії: значення імен, характер, талісмани

Запаслива, гроші витрачає ощадливо. Здоров`я непогане, але вимагає підвищеної уваги до себе, делікатного поводження. Схильна до травматизму. Іноді страждає безсонням. Схильна до алергії на солодке, особливо на шоколад. Слабкі місця – органи дихання, особливо легені.

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, сирний пиріг.

Фоносемантика: Слово Євгена справляє враження чогось безпечного.

Талісман: ялиця. Колір: темно-зелений. Камінь: смарагд. Знак зодіаку: ім`я підходить Близнюкам і Терезам.

Отже, Артем

Значення: У перекладі з давньогрецької – «неушкоджений», «бездоганно здоровий».

Походження: Раніше хлопчиків називали цим ім`ям на честь богині-ведмедиці Артеміди.

Характер: Не дивлячись на своє ім`я, Артеми в дитинстві постійно хворіють на респіраторні захворювання. У школі, як правило, у них не виникає ніяких складнощів. Артем спокійні, намагаються бути ненав`язливими в спілкуванні. Товариські і доброзичливі. Можуть об`єктивно оцінити ситуацію. Завжди говорять правду, через що можуть потрапити в неприємну ситуацію. Всього домагаються своєю працею, кар`єра для них не головне.

Читайте також: Який він Андрій: значення імені, характер і таланти

Дуже віддані і вміють зберігати таємниці. Артеми можуть бути лікарями, журналістами, електриками, архітекторами, учителями, будівельниками. Їм доступні практично будь-які професії і всюди вони процвітають. Для жінок Артем – знахідка. Він хороший чоловік, зразковий сім`янин. Завжди допомагає по дому. Любить подорожувати і приймати гостей.

«Осінні» Артеми наполегливі, але не конфліктні. Володіють багатьма здібностями, але не всі з них будуть реалізовані. «Літні» Артеми добрі й довірливі, іноді вони безпорадні в житті. Легко знаходять собі друзів.

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, картопляну гармошку з морквою і грибами.

Читайте також: Яка вона Анна? Значення, характер та прикмети імені

Фоносемантика: Слово Артем справляє враження чогось хорошого, величного, хороброго, могутнього.

Талісман: дерево. Колір: темно-зелений. Камінь: яшма. Знак зодіаку: це ім`я підходить Левам і Стрільцям.

За матеріалами www.calend.ru.

, , , , , переглядів: 1 823

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *