День ангела Богдана: значення імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
04.03.2017

День ангела Богдана: значення імені, характер і талісмани

Сьогодні, 4 березня, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Богдан. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім`я, його походження, значення та характер.

Значення: «Даний Богом».

Походження: Ім`я запозичене зі старослов`янської мови.

Характер: Богдан часто буває довгоочікуваною, пізньою і єдиною дитиною. Батьки, хочуть вони того чи ні, часто дають це ім`я тим дітям, чия поява на світ була пов`язана з великими тривогами і страхом. У дитинстві Богдан часто хворіє, легко застуджується, і мати, турбуючись про здоров`я сина, потурає всім його капризам. Батька до виховання сина майже не допускають.

Читайте також: День ангела Романа: значення імені, характер і талісмани

Дитина дуже сильно прив`язана до матері, ревниво ставиться до тих, хто «забирає» її у неї, і, можете бути впевнені, напевно влаштує істерику, якщо вона раптом вирішить побалакати з подружкою. З дітьми сходиться погано. У школі звичайно дружить з тим, хто користується успіхом у товаришів і зможе захистити його. Вчиться посередньо. Здібності, навіть талант у нього є, але розвити їх повною мірою заважає притаманна Богдану лінь, яка, втім, з роками проходить. 

Дорослий Богдан – це спокійний, знаючий собі ціну чоловік. У ньому помітне прагнення добре і ґрунтовно влаштуватися в житті. Може часом досягти високої майстерності в професії, досить конкретної, яка потребує натхнення і імпровізації. З оточуючими дещо замкнутий і сухуватий. Скупий.

Читайте також: День ангела Сергія: походження імені, характер і талісмани

У сімейному житті Богдан прагне до безумовного лідерства. У дружині найбільше цінує покірність, «тримає її в строгості», навіть здатний прикрикнути на неї в присутності сторонніх людей. Такий він не тільки з дружиною. Багато хто помічає в ньому зарозумілість і категоричність, не завжди доречні принциповість і впертість. 

Випивши, Богдан починає сперечатися з найменшого приводу, зовсім не намагаючись вникнути в суть спору або доводи опонента. Разом з тим у нього є багато якостей, які роблять його хорошим чоловіком. Наприклад, він наполегливий у пошуках додаткового заробітку, непогано майструє, ощадливий у витратах. Єдине, на що він не шкодує грошей, це відпочинок. У відпустку любить відправлятися всією сім`єю.

Читайте також: День ангела Віктора: значення імені, характер і талісмани

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад фаршировану курку.

Фоносемантика: Слово Богдан справляє враження чогось хорошого, величного, холодного, гучного, хороброго, могутнього, великого, рухомого, швидкого, активного, яскравого.

Талісман: буйвол. Колір: зелений. Камінь: зелений мармур. Знак зодіаку: ім`я підходить Овнам, Ракам, Левам, Дівам і Стрільцям.

Джерело: www.calend.ru.

 

, , переглядів: 3 056

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *