День ангела Данила: походження імені, талісмани та характер

Збір коштів на потреби армії України
01.03.2017

День ангела Данила: походження імені, талісмани та характер

Сьогодні, 1 березня, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Данило. Ми підготували для вас низку цікавої інформації про характер цього імені, його значення та фоносемантику.

Значення: У перекладі з давньоєврейської – «Божий суд».

Походження: Давньоєврейське ім`я.

Характер: Данило – спокійний і добрий хлопчик. Характером більше схожий на матір. Хворіє мало. Любить рухливі ігри. Товариський, постійно оточений друзями. Данило не виносить брехні, може навіть розлютитися, але відразу швидко відходить і зла довго не пам`ятає.

Читайте також: День ангела Кирила: походження імені, талісмани та характер

Народжені взимку Данили завжди талановиті й домагаються багато чого в житті. «Осінні» Данили розважливі, трохи егоїстичні. Освоюють найрізноманітніші професії. Можуть бути інженерами, художниками, підприємцями, кухарами, водіями, будівельниками.

Перший шлюб не завжди складається вдало. Данило любить дітей, але дружині по будинку ніякої допомоги не надає. Любить проводити час на дачі або на природі. Може захоплюватися риболовлею або полюванням. До їжі байдужий і не буде сваритися з дружиною з приводу несмачного обіду. Багато уваги приділяє своїм дітям. Стежить за їх навчанням, відвідує батьківські збори.

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, м`ясо в горщику.

Читайте також: День ангела Софії: походження імені, талісмани та характер

Фоносемантика: Слово Данило справляє враження чогось хорошого, красивого, величного, грубого, мужнього, сильного, гучного, хороброго, великого, яскравого, радісного.

Талісман: білка. Колір: червоно-коричневий. Камінь: яшма Знак зодіаку: Ім`я підходить Ракам, Дівам, Терезам, Скорпіонам, Стрільцям і Водоліям.

Джерело: www.calend.ru

, , переглядів: 641

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *