День ангела Дарини: значення імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
04.04.2017

День ангела Дарини: значення імені, характер і талісмани

Сьогодні, 14 березня, свої іменини святкують жінки на ім’я Дарина. Ми підготували для вас низку цікавої інформації про характер цього імені, його значення та фоносемантику.

Значення: У перекладі з давньоперсидского – «переможниця», «сильна», «потужна».

Походження: Жіночий варіант імені перського царя Дарія.

Характер: Дівчинка Даша в дитинстві часто командує своїми однолітками в іграх. Вона тямуща, імпульсивна у вчинках. Може швидко навести порядок серед дітей і навіть побитися з забіяками. Не виносить самітності, любить гучні і веселі ігри.

Але Дарина проводить час не тільки в забавах, а й багато допомагає матері у веденні домашнього господарства. Вона привчена до організованості та наполегливості. Всі книги та зошити складені в порядку. Навчається непогано, але подовгу сидіти за уроками не може, їй не вистачає посидючості та працьовитості.

Читайте також: День ангела Тараса: походження імені, талісмани та характер

Виручає її природна кмітливість і гарна пам`ять. Однокласники побоюються її їдких зауважень. Вчителі бачать в ній помічницю, але громадською роботою займається без бажання й намагається ухилитися від неї. Даша добре шиє і в`яже, уміє зі смаком одягатися. Косметикою не зловживає. Найбільше їй підійде робота журналіста, психолога, страхового агента.

Вступаючи в шлюб, Дарина вважає, що спільне життя повинно починатися «з нуля». Всі дошлюбні захоплення, романи, прихильності повинні бути викреслені. Для сімейного життя береться тільки те, що дозволить їй і чоловікові почувати себе щасливими.

Дарина відразу починає ладнати з усіма родичами чоловіка, запрошує їх у гості. Любить займатися домашнім господарством. Її пристрасть – це всілякі варення, соління та консервування. Береже самолюбство чоловіка і при сторонніх усіляко уникає робити йому критичні зауваження.

Читайте також: День ангела Марини: походження імені, талісмани та характер

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, імбирно-цитрусове варення.

Фоносемантика: Слово Даша справляє враження чогось хорошого, величного, хороброго, рухомого, активного, яскравого, радісного.

Талісман: горобина. Колір: яскраво-червоний. Камінь: кровавик. Знак зодіаку: позитивний вплив ім`я робить на Левів, Тельців і Козерогів.

Джерело: www.calend.ru.

, , , , переглядів: 3 378

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *