День ангела Дениса і Марка: походження імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
17.01.2017

День ангела Дениса і Марка: походження імені, характер і талісмани

Сьогодні, 17 січня, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Денис та Марк Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Отже, Денис

Значення: «Належить Діонісу»

Походження: Це ім`я походить від давньогрецького імені Діонісіос. У міфології Стародавньої Греції Діоніс – бог природи і вина.

Характер: Денис росте дуже товариським хлопчиком. Його кращими друзями стають не тільки діти в окрузі, але і сусідські собаки, яких він по дорозі в школу підгодовує бутербродами. Непогано було б купити хлопчикові цуценя. Це допомогло б виховувати такі якості, як обов`язковість, працьовитість, дбайливість. 

Читайте також: День ангела Дмитра та Анастасії: значення імен, характер, талісмани

У школі вчиться добре, але може отримувати зауваження від вчителів за неспокійну поведінку. Денис стає посидючою і акуратною людиною, не позбавлений здібностей. Легко долає всілякі складності в житті. Часто йому посміхається удача. Може виграти велику суму в лотерею.

Денис з дитинства на все життя завзятий колекціонер. Отже, не боїться копіткої роботи. Принциповий. Часто нав`язує свої ідеї оточуючим. Перший шлюб у Дениса може скластися невдало. Дружина часто вступає в конфлікт з його батьками. З цієї причини молодій сім`ї краще жити окремо. При виборі супутниці життя може в першу чергу керуватися корисливими мотивами. Добре знає ціну грошам.

Читайте також: День ангела Ірини та Лева: фоносемантика імен, характери і талісмани

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, винний десерт – желе з ягодами.

Фоносемантика: Слово Денис справляє враження чогось доброго, світлого, гарячого, маленького, веселого, активного, радісного.

Талісман: конвалія. Колір: сизо-зелений. Камінь: сапфір. Знак зодіаку: ім`я підійде Скорпіонам, Водоліям, Близнюкам і Рибам.

 

Отже, Марк

Значення: «Молоток», «сухий», «в`яне».

Походження: Походить від грецького імені Маркос, яке, в свою чергу, пішло приблизно від латинського слова «маркус». Інша версія полягає в тому, що воно бере початок від Марса (бога-покровителя людей та стад, згодом – бога війни). Святий покровитель цього імені – преподобний Марк Гробокопатель. Був вірним слугою Бога і церкви. Був терплячий і добрий з усіма, мав славу заступника всіх слабких і принижених.

Характер: Марк егоцентричний, і цю рису, яка потім, у дорослому житті, буде успішно маскуватися чарівною посмішкою, підкресленою ввічливістю і готовністю до самопожертви, можна легко розрізнити в ранньому дитинстві.

Читайте також: День ангела Сергія: походження імені, характер і талісмани

Марк робить все для того, щоб мама, тато, дідусь, бабуся й гості займалися тільки ним. У школі він ревниво ставиться до успіхів однолітків, не виносить їх переваги, проте намагається приховати почуття заздрості. Так само веде він себе і в дорослому житті, але досить терпимо до тих, хто суперечить йому і не зважає на його інтереси.

Тут, мабуть, позначаються кар`єрні міркування. У Марка майже завжди можна виявити в будинку гарну бібліотеку, в якій переважають іноземні автори, він виписує багато газет. Любить грати в карти, злиться, коли програє, може поводитися при цьому безцеремонно.

Читайте також: День ангела Василя: значення імені, характер і талісмани

Одружується дуже обережно. Шукає жінку, яка могла б стати йому бездоганною подругою, беззаперечною помічницею, людиною, здатною жертвувати своїми інтересами в ім`я честолюбних планів чоловіка. До того ж вона повинна визнавати безсумнівну інтелектуальну перевагу Марка, якщо навіть її і немає. Жінка з вираженою індивідуальністю, творчо обдарована, буде скоріше дратувати і пригнічувати Марка.

Він прагматичний і загадковий. Навіть для найближчих він ніколи не буває відкритий повністю. У побуті невибагливий. У будинку – хазяїн, «всьому голова». Дітей виховує в строгості й слухняності, іноді проявляє до них зайву жорстокість. Любить доводити своє, сперечається.

Володіє сильним, вольовим характером і в той же час по-дитячому безтурботний і метушливий. Дуже любить подорожувати. Обожнює прогулянки на природі і відпочинок поблизу водойм. Захоплюється автомобілями, дуже любить швидку їзду.

Читайте також:День ангела Гордія: походження імені, характер і талісмани

В любові не знає стабільності, але тільки до тих пір, поки в його житті не з`явиться справжня любов. Але, на жаль, на її пошуки часто може піти більша частина життя.

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, шашлички з тунця.

Фоносемантика: Слово Марк справляє враження чогось важкого, мужнього, холодного, могутнього, великого, сумного.

Талісман: як. Колір: цегляно-червоний. Камінь: піроп. Знак зодіаку: ім`я підходить Терезам, Льву, Овна і Близнюкам.

За матеріалами calend.ru

, , , переглядів: 1 203

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *