День ангела Дмитра та Анастасії: значення імен, характер, талісмани

Збір коштів на потреби армії України
04.01.2017

День ангела Дмитра та Анастасії: значення імен, характер, талісмани

Сьогодні, 4 січня, свої іменини відзначають чоловіки на ім’я Дмитро та жінки на ім’я Анастасія. Ми підготували для вас низку цікавої інформації про характери цих імені, їх значення та фоносемантику.

Отже, Анастасія

Значення: Перекладається з грецького як «воскресла», «повернення до життя». Блаженне тепло і соковитість променів бажання. Рухливість і життєрадісність.

Походження: Ім`я Анастасія є жіночою формою імені Анастас.

Характер: Дівчинці з таким ім`ям на роду написано бути найкрасивішою, найрозумнішою, найніжнішою. Вона загальна улюблениця й ніколи не обдурить хороших очікувань. Анастасія росте мрійливою, у неї добре розвинена уява. Вона беззахисна перед злими й хитрими людьми, її можна обдурити й скривдити, тому Настусі необхідні захист і підтримка.

Читайте також: Кого привітати з Днем ангела 3 січня

Батькам треба докласти певних зусиль, щоб Настя з раннього дитинства привчалася прибирати за собою іграшки, складати книги, допомагати старшим у роботі по дому. Вихована в дитинстві працьовитість зберігається на все життя. Здатна пророкувати, передбачати майбутнє, передбачати події.

Анастасія може стати гарною артисткою, вихователем в дитячому саду, лікарем. Її тонкий душевний устрій розташовує людей до довіри, допомагає швидко встановлювати відверті стосунки. Заміж виходить рано. Завоювати серце Анастасії неважко, так як вона чутлива, її легко зворушити, у неї розвинене почуття жалю.

Читайте також: Який він Андрій: значення імені, характер і таланти

Вибирає сильного, впевненого у своїх силах чоловіка. Анастасія – віддана й турботлива дружина, кокетство і пошуки пригод на стороні її не зваблять. Вона хороша господиня, любить прикрашати будинок квітами й витонченими речами. Віддає всю себе дітям, ладить із усіма родичами чоловіка.

4 січня православна церква відзначає День пам`яті святої Анастасії.

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад крем-брюле з сиру з горішками.

Фоносемантика: Слово Анастасія справляє враження чогось хорошого, красивого, простого, гладкого, округлого, світлого, легкого, радісного.

Талісман: сіамська кішка. Колір: темно-зелений. Камінь: малахіт. Знак зодіаку: позитивний вплив ім`я робить на Діву, Близнюків і Овнів

Отже, Дмитро

Значення: «Присвячений богині родючості Деметрі».

Походження: Походження цього імені пов`язане з ім`ям Деметри із древньої міфології. Це богиня землі і родючості.

Характер: Дмитро росте хворобливою дитиною. Він перехворіє самими різними хворобами, що позначиться на його нервовій системі. Він буде примхливим, вимогливим до навколишніх. У матері буде постійно шукати захисту і допомоги. 

Дорослішаючи, Дмитро позбувається дитячої примхливості, але спілкування з ним буде непростим. Він упертий, іноді може спалахнути. У той же час Дмитро розумний, наполегливий, не опускає руки у разі невдачі. У колективі почуває себе вільно і легко орієнтується в новій обстановці. Найкраще просувається по службі, де потрібне вміння спілкуватися з людьми.

Читайте також: Яка вона Анна? Значення, характер та прикмети імені

Дмитро любить комфортну обстановку, гарних жінок і самі різні задоволення. Як правило, ні в чому себе не обмежує. Дмитро легко захоплюється жінками, не відчуваючи при цьому ніяких докорів сумління щодо колишніх симпатій. Часто вступає в повторний шлюб, але до дітей від попередніх шлюбів ставиться з любов`ю і продовжує піклуватися про них все своє життя. Любить випити, але сильної пристрасті до алкоголю не відчуває. Найбільшим авторитетом в житті Дмитра є його мати.

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, п`яних курчат в медовій карамелі.

Фоносемантика: Слово Дмитро справляє враження чогось яскравого.

Талісман: хризантема. Колір: сіро-блакитний. Камінь: лазурит. Знак зодіаку: підходить Овнам, Левам і Стрільцям.

За матеріалами www.calend.ru.

, , , переглядів: 3 629

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *