День ангела Домініки та Леоніда: значення імен, характери і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
10.01.2017

День ангела Домініки та Леоніда: значення імен, характери і талісмани

Сьогодні, 10 січня, свої іменини святкують жінки на ім’я Домініка та чоловіки на ім’я Леонід. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про ці імена, їх походження, значення та характери.

Домініка

Значення: У перекладі з латинської: «Божий день», «Належить Богу», «народжена в неділю», «пані».

Походження: Має грецьке походження. Є більш строгий варіант імені – Домна, але він зустрічається рідше.

Характер: Маленька Домініка – здорова і безтурботна дитина. Вона з дитинства смілива, уперта й уразлива. Характер у неї незалежний, колективних ігор не переносить, краще буде возитися з ляльками у власному куті, нікого не беручи в компанію.

Читайте також: День ангела Дмитра та Анастасії: значення імен, характер, талісмани

Зовні вона схожа на батька, а всі звички в неї – материнські. До школи звикає важкувато. Освоївшись, починає робити успіхи. У неї хороша пам`ять, вона знає багато віршів напам`ять і охоче читає їх в колі знайомих. До шістнадцяти років характер цих дівчаток міняється: стає більш важким, відносини з матір`ю зовсім погіршуються, між ними виникає повне нерозуміння.

Пізніше, вийшовши заміж, вони також не можуть знайти спільну мову зі свекрухою і намагаються жити з нею нарізно. Домініка прагне утвердитися в житті, вона має гарну інтуїцію, її важко провести, до того ж вона недовірлива.

Читайте також: День ангела Костянтина та Марії: походження імен, талісмани та характери

«Зимові» – швидко закохуються та стають імпульсивними: спочатку роблять щось, а потім починають усвідомлювати, що вчинили необачно. «Літні» – надмірно добрі і безхарактерні, ці якості не приносять їм нічого гарного. Бридливі. «Осінні» – модниці, одягаються трохи незвично, їх кольори – фіолетовий і червоний.

Домініки – правдолюби, і «боротьба за правду» часто не кінчається для них добром. Вибирають собі професії медсестри, педагога, художника, лікаря, журналіста, вагоновода, перукаря, продавця, екскурсовода, телефоністки, кухаря, співачки.

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачну святкову страву, наприклад, медово-перцевий кавун.

Фоносемантика: Слово Домініка не має виражених фоносемантичних характеристик.

Талісман: ведмідь. Колір: біло-зелений. Камінь: бурштин. Знак зодіаку: не приносить позитивного впливу жодному з знаків.

Читайте також: День ангела Артема та Євгенії: значення імен, характер і талісмани

Леонід

Значення: «Син лева», «Подібний до лева».

Походження: Ім`я походить від давньогрецького імені Леонідас.

Характер: З дитинства Леонід привчається уважно стежити за своїм здоров`ям. Вимогливий у виборі їжі. Невелике садно обов`язково змаже йодом і зробить пов`язку. Навіть при невеликій температурі обов`язково буде дотримуватися постільного режиму. Його самолюбство не дозволяє, щоб його вважали менш гідним тих, з ким він вчиться.

У вибраній спеціальності Леонід домагається значних успіхів. Він може стати хорошим водієм, широко відомим журналістом або державним діячем. У будь-якому колективі у нього складаються хороші стосунки і з колегами, і з керівництвом. Леонід здатний швидко пристосовуватися до обстановки, вміє залагоджувати конфлікти, має гнучкість. У потрібний момент здатний проявити твердість і принциповість.

Читайте також: День ангела Павла та Івана: походження імен, характер і значення

Леонід – великий любитель поїздок на природу. Йому подобаються нічні риболовлі з багаттям і юшкою, але не забуде прийняти всі заходи, щоб не схопити нежить і не застудити поперек.

Жінці, що володіє кулінарним мистецтвом, не важко буде скорити Леоніда, так як шлях до його серця лежить через шлунок. Леонід любить добре сервірований стіл і вишукані страви. Дружині Леоніда треба пам`ятати про те, що він болісно сприймає критичні зауваження на свою адресу, і тому не варто прилюдно дорікати його. Він не відмовиться провести вечір за пляшкою гарного вина, але в нетверезому стані у нього може з`явитися почуття ревнощів.

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачну страву, наприклад, домашню юшку.

Читайте також: День ангела Антоніни та Степана: походження імен, характери і талісмани

Фоносемантика: Слово Леонід справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, гладкого, округлого, доброго, світлого, ніжного, жіночного,
веселого, яскравого, радісного.

Талісман: лев. Колір: білий. Камінь: алмаз. Знак зодіаку: ім`я підходить Терезам і Левам.

За матеріалами www.calend.ru

, , , переглядів: 4 613

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *