День ангела Галини: походження імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
23.03.2017

День ангела Галини: походження імені, характер і талісмани

Сьогодні, 23 березня, свої іменини святкують жінки на ім’я Галина. Ми підготували для вас низку цікавої інформації про характер цього імені, його значення та фоносемантику.

Значення: У перекладі з грецької «лагідна», «тиха». Означає «спокій», «безтурботність».

Походження: Ім`я походить від грецького слова «галене».

Характер: З дитинства росте татовою донькою, віддає перевагу товариству хлопчиків. Добре усвідомлює, що вона належить до прекрасної половини роду людського, а тому любить вбиратися, покрутитися перед дзеркалом (мережива, бантики – все це її стихія). Але в середовищі хлопчаків відчуває себе комфортніше.

Дорослій Галині чужі одвічно жіночі проблеми, інтриги: хто як подивився, хто що сказав. Замолоду любить читати історичні романи, книги про подорожі. У житті намагається теж бути активною: туристичні походи – одне з найдужчих її захоплень. Належить до великих трудівниць. Розважлива, і, приступивши до справи, заздалегідь знає які інтереси переслідує і як їх досягти.

Читайте також: День ангела Тараса: походження імені, талісмани та характер

Встигає скрізь: на роботі, в городі, в розвагах. І разом з тим залишається привабливою і чарівною. Вміє вийти із самої складної ситуації завдяки своїй працьовитості. Болісно намагається відшукати в собі резерви твердості навіть тоді, коли в цьому немає потреби. Якості, властиві імені: простота, краса, яскравість.

У Галини завжди багато шанувальників, і їй є з кого вибрати собі чоловіка. Це, як правило, найкрасивіший і самий розумний чоловік, що вважає Галину найкращою жінкою у світі. У шлюбі Галина займає провідне положення. Найчастіше спілкується з життєрадісними людьми, так як неприємності ззовні, що псують нерви, їй не потрібні.

Чим порадувати іменинницю: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, десерт крем-брюле.

Читайте також: День ангела Наталії: походження імені, талісмани та характер

Фоносемантика: Слово Галина справляє враження чогось мужнього, сильного, яскравого.

Талісман: соснова шишка. Колір: малиновий. Камінь: гранат Знак зодіаку: ім`я справляє позитивний вплив на Овна, Тельця й Водолія.

Джерело: www.calend.ru.

, , , переглядів: 2 153

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *