День ангела Гордія: походження імені, характер і талісмани

Збір коштів на потреби армії України
16.01.2017

День ангела Гордія: походження імені, характер і талісмани

Сьогодні, 16 січня, свої іменини святкують чоловіки на ім’я Гордій. Ми підготували для вас добірку цікавої інформації про це ім’я, його походження, значення та характер.

Гордій

Значення: «Величавий».

Походження: Гордєй – ім`я фрігійського царя, зав`язав, згідно з легендою, вузол, який розрубав своїм мечем Олександр Македонський. Є ще одна форма імені –Гордій.

Характер: Це ім`я наділяє людину багатьма прекрасними якостями. Гордій воістину позитивна людина: скромний, навіть дещо сором`язливий, з уживчивим миролюбним характером, оптиміст. Помірний у вживанні спиртного. Іноді справляє враження нерішучої, боязкої людини, через властиве йому прагнення триматися в тіні, не виділятися.

Читайте також: Читайте також: День ангела Василя: значення імені, характер і талісмани

Насправді ж це надзвичайно діяльна натура, що заражає своєю енергією оточуючих. Гордій – прекрасний співрозмовник і дотепний оповідач, в компанії він незамінний. Він урівноважений, терпимий, уміє вислухати чужу думку.

Чоловіки з цим ім`ям, як правило, талановиті, серед них є багато творчих особистостей: художників, танцівників, журналістів, перекладачів. Успішно працюють в медицині. Вони щасливі і досягають в суспільстві значного становища.

Читайте також: День ангела Сергія: походження імені, характер і талісмани

Чим порадувати іменинника: Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, скумбрію з грибним соусом.

Фоносемантика: Слово Гордій справляє враження чогось незграбного, грубого, мужнього, сильного, рухомого, швидкого, яскравого.

Талісман: гвоздика. Колір: чорний. Камінь: граніт. Знак зодіаку: ім`я підійде Тельцям, Ракам, Водоліям і Рибам.

За матеріалами www.calend.ru.

, , , , переглядів: 8 463

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *